Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Inpro wprowadza do sprzedaży kolejne osiedla mieszkaniowe

tagi tematyczne Czwarty Żagiel Inpro Kwartał Uniwersytecki mieszkania Gdańsk osiedle mieszkaniowe Trzy Żagle Wróbla Staw
Osiedle w Gdańsku, Kwartał Uniwersytecki
Osiedle w Gdańsku, Kwartał Uniwersytecki

Trójmiejski deweloper Inpro rozpoczyna budowę trzech osiedli mieszkaniowych w Gdańsku. Do sprzedaży trafi 671 nowych mieszkań w inwestycjach Kwartał Uniwersytecki, Czwarty Żagiel oraz Wróbla Staw.

Pierwsze 136 mieszkań znajdzie się w ofercie dewelopera w IV kwartale 2012 roku. Tym samym, łącznie w całej ofercie sprzedaży Inpro do końca roku będzie około 360 lokali.

Inwestycja Czwarty Żagiel położona jest przy zrealizowanym już osiedlu Trzy Żagle, w dzielnicy Przymorze, półtora kilometra od plaży i 5 km od centrum Sopotu i gdańskiej Starówki. Obejmuje 136 mieszkań o powierzchniach od 29,5 do 115,6 mkw. Sprzedaż rozpocznie się w IV kwartale 2012 r. Na wyższych kondygnacjach budynku zaprojektowano przestronne i nasłonecznione tarasy, z których mieszkańcy będą mogli podziwiać widok na Zatokę Gdańską oraz wzgórza morenowe Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Blok będzie monitorowany całodobowo. Na kondygnacjach podziemnych zaplanowano dwie hale garażowe i indywidualne piwnice. Ceny mieszkań w tej inwestycji kształtują się na poziomie od 5500 zł netto za mkw. Zakończenie budowy nastąpi jesienią 2014 roku.

Sprawdź także: mieszkania w Gdańsku, najnowsze oferty sprzedaży >>


Czwarty Żagiel, mieszkania w Gdańsku
Czwarty Żagiel, mieszkania w Gdańsku
fot.: Inpro
Gdańsk: II etap inwestycji Wróbla Staw
Gdańsk: II etap inwestycji Wróbla Staw
fot.: Inpro

Osiedle mieszkaniowe Kwartał Uniwersytecki zlokalizowane jest w Gdańsku, w dzielnicy Przymorze przy ulicy Szczecińskiej. Inwestycja oddalona jest 900 metrów od Uniwersytetu Gdańskiego oraz 1,2 kilometra od Olivia Business Centre. Niedaleko są także popularne centra handlowe. W ofercie dewelopera jest 215 lokali, w tym 207 mieszkań o powierzchni od 31,9 mkw. do 129,4 mkw. oraz8 lokali usługowych. Według projektu osiedle będą tworzyły dwa budynki: sześcio- i dziesięciokondygnacyjny, które wyróżniać będzie nowoczesna architektura i duże, nasłonecznione balkony. Do dyspozycji mieszkańców będą dwie hale garażowe, indywidualne piwnice, szybkobieżne windy oraz osobne pomieszczenia do przechowywania wózków i rowerów. Osiedle będzie ogrodzone i wyposażone w całodobowy monitoring z możliwością dozoru z pomieszczenia ochrony. Przy mieszkaniach na parterze zaprojektowano ogrody.
Ceny mieszkań rozpoczynają się od 5500 zł netto za mkw. Budowa Kwartału Uniwersyteckiego rozpocznie się wiosną 2013 roku, zakończenie zaplanowane jest na jesień 2014 roku.

Osiedle w Gdańsku, Kwartał Uniwersytecki
Osiedle w Gdańsku, Kwartał Uniwersytecki
fot.: Inpro
Osiedle w Gdańsku, Kwartał Uniwersytecki
Osiedle w Gdańsku, Kwartał Uniwersytecki
fot.: Inpro

autor: Źródło: Tauber Promotion

aktualizacja: 29.05.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.