Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Inteligentne instalacje w Rezydencji Piękna Nova

tagi tematyczne apartamenty Warszawa Magnus Group Rezydencja Piękna Nova
Inteligentne instalacje w Rezydencji Piękna Nova
Inteligentne instalacje w Rezydencji Piękna Nova

Na początku kwietnia zatwierdzono dokumentację inteligentnej instalacji w ekskluzywnym apartamentowcu zlokalizowanym przy ul. Pięknej w Warszawie.

Rezydencja Piękna Nova to połączenie klasycznej formy z najnowocześniejszymi rozwiązaniami, również z zakresu automatyki budynkowej. Prace nad zintegrowanym systemem sterowania instalacjami elektrycznymi rozpoczęła firma IRA. Montaż inteligentnej instalacji powinien zakończyć się do 30 stycznia 2010 r.

Do zadań firmy IRA Inteligentne Rozwiązania Automatyki należy okablowanie magistrali oraz montaż i wdrożenie systemu EIB. Każdy apartament w Rezydencji Piękna Nova wyposażony będzie w system sterowania oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją i wentylacją oraz system bezpieczeństwa. Części wspólne – klatki schodowe i hole również wyposażone będą w instalację EIB. Mieszkańcy mają także możliwość zamówienia dodatkowych funkcjonalności np. podłączenia do stacji pogodowej i home serwera, dzięki któremu będzie można sterować poszczególnymi apartamentami przez Internet.

Developerem realizującym projekt jest Magnus Group Sp. z o.o.  Budynek składać się będzie z 76 apartamentów i 10 lokali usługowych oraz dwupoziomowego garażu podziemnego.

Mieszkania, Warszawa Śródmieście

autor: źródło: Web Search Factory Polska

aktualizacja: 16.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.