Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Inwestycja Bell’ Arte: ruszyła sprzedaż mieszkań

tagi tematyczne Bell’ Arte Bouygues Immobilier deweloperzy Warszawa inwestycje mieszkaniowe mieszkania Jana Kazimierza mieszkania Warszawa mieszkania Wola nowe mieszkania Warszawa nowe osiedla Warszawa sprzedaż mieszkań Warszawa
Bell’ Arte
Bell’ Arte

Firma Bouygues Immobilier Polska rozpoczyna sprzedaż lokali w drugim z dwóch budynków przewidzianych do oddania w pierwszym etapie inwestycji Villa Arte na warszawskiej Woli. W budynku Bell’ Arte deweloper oferuje 81 mieszkań o powierzchni od 24 do 119 mkw.

Firma Bouygues Immobilier Polska rozpoczyna sprzedaż lokali w kolejnym budynku osiedla mieszkaniowego Villa Arte przy ul. Jana Kazimierza 49 w Warszawie. W projekcie Bell’ Arte przewidziane są mieszkania jednopokojowe (od 24 do 32 mkw.), dwupokojowe (od 36 do 45 mkw), trzypokojowe (od 55 do 65 mkw.) oraz dwupoziomowe (93 i 100 mkw.), czteropokojowe (ok. 88 mkw.) i pięciopokojowe (119 mkw). Ceny mieszkań rozpoczynają się od 6,5 tys. zł za mkw, a średni koszt kształtuje się na poziomie 7,3 tys. zł za mkw. w zależności od mieszkania.
Jedenastopiętrowy budynek Bell’ Arte przylega z jednej strony do ul. Jana Kazimierza, a z drugiej do parku zlokalizowanego na terenie inwestycji. Pierwsze dwa piętra budynku są przeznaczone na lokale usługowe. Z wyższych pięter będzie roztaczał się widok na panoramę centrum Warszawy.

Tanie mieszkania na Woli -  do 300 tys. złotych


Inwestycja Villa Arte składa się z trzech zespołów budynków, skupiających ponad 850 mieszkań o łącznej powierzchni ok. 45 tys. mkw, budowanych na terenie działki o wielkości 2,5 ha. Pod budynkami osiedla znajdować się będą miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. W parku sąsiadującym z budynkiem zbudowany zostanie plac zabaw dla dzieci i zaaranżowane zostaną alejki spacerowe. Inwestycja jest usytuowana w odległości pięciu kilometrów od Pałacu Kultury i Nauki. Bliskość linii autobusowych i tramwajowych zapewni łatwy dojazd do wszystkich dzielnic Warszawy.

autor: Źródło: BrandLab Sp. z o.o.

aktualizacja: 15.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.