Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Inwestycja Grzybowska 4 oddana do użytku

tagi tematyczne apartamenty Dom Development Grzybowska 4 nowe inwestycje Warszawa rynek mieszkaniowy rynek pierwotny Warszawa
grzybowska4
grzybowska4

Dom Development SA - deweloper działający na warszawskim rynku, rozpoczął przekazywanie mieszkań w inwestycji Grzybowska 4 w Warszawie.

 

Inwestycja położona jest centrum biznesowej części Warszawy, a jednocześnie w bliskim sąsiedztwie Ogrodu Saskiego, terenów zielonych oraz historycznej Osi Saskiej.
Grzybowska 4 to przykład nowoczesnej architektury – budynek o zróżnicowanej wysokości, tworzący literę U, otwarty na park. Dominujące są dwie 17-piętrowe wieże od strony północnej, natomiast skrzydła budynku prostopadłe do ul. Grzybowskiej mają wysokość 7 pięter.
Cała inwestycja składa się z 287 mieszkań, w tym 5 penthous’ów. W ofercie znajdują się obecnie lokale o powierzchni od 38,3 mkw. do 250,7 mkw. Przedział cenowy dostępnych mieszkań kształtuje się od 12.000 zł do 29.500 zł za mkw.

grzybowska_dom_development

W inwestycji Grzybowska 4 znajduje się także 14 lokali usługowych o łącznej powierzchni 3963,2 mkw. zlokalizowanych głównie od ul. Grzybowskiej. W tym momencie w ofercie sprzedaży zostały lokale o metrażach od 212 do 555 mkw. w cenie od 15.150 do 22.800 zł za mkw. Największa powierzchnia oferowana jako jeden lokal to 1350 mkw.
Na terenie inwestycji przewidziano kameralne patio z ogrodową zielenią i fontanną, gdzie znajdą się również ogródki przynależne do apartamentów na parterze. Budynek jest strzeżony, wejście zaprojektowano przez reprezentacyjną recepcję od strony ul. Grzybowskiej.

autor: Źródło: M + G

aktualizacja: 16.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.