Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Inwestycja mieszkaniowa na warszawskiej Pradze

tagi tematyczne deweloper Warszawa Grupa SP Invest inwestycja mieszkaniowa Krypska 20 mieszkania Praga-Południe
Krypska 20
Krypska 20

Grupa SP Invest rozpoczęła drugi etap budowy inwestycji mieszkaniowej zlokalizowanej przy ulicy Krypskiej na Pradze-Południe. W kameralnym budynku powstaną 23 nieduże mieszkania, apartament oraz lokale usługowe.

W ofercie dewelopera znajdują się mieszkania 1-, 2- i 3-pokojowe o metrażach od 37,9 do 76,6 mkw. oraz jeden 107-metrowy apartament z czterema pokojami i dwoma balkonami. Na parterze zaplanowano trzy lokale usługowe. Pod budynkiem będzie podziemny garaż liczący 31 miejsc parkingowych oraz komórki lokatorskie.

Projekt Krypska 20 wyróżnia nowoczesna elegancja i prostota, a także funkcjonalność. Budynek dobrze komponuje się z pierwszym etapem inwestycji – Krypska 18, w którym sprzedaż mieszkań już dobiega końca.

Inwestycja mieszkaniowa Grupy SP Invest realizowana jest blisko najważniejszych arterii prawobrzeżnej Warszawy, w sąsiedztwie Ronda Wiatraczna, ulicy Grochowskiej i Ostrobramskiej, ale równocześnie jest oddzielona od hałasu ulicznego dzięki innej zabudowie.

Krypska 20 - mieszkania na warszawskiej Pradze-Południe
Krypska 20 - mieszkania na warszawskiej Pradze-Południe
fot.: Smart Media
Krypska 20 - mieszkania na warszawskiej Pradze-Południe
Krypska 20 - mieszkania na warszawskiej Pradze-Południe
fot.: Smart Media

W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się sklepy, popularny bazar Szembeka, punkty usługowe, miejsca rozrywki i rekreacji oraz placówki oświatowe i służby zdrowia.

Planowany termin zakończenia inwestycji to IV kwartał 2012 r. Inwestorem jest Toroo Invest sp. z.o.o spółka celowa Grupy SP Invest. Generalnym wykonawcą jest spółka Inter – Construction sp. z o.o. Podobnie jak pierwszy etap inwestycji, tak i ten budynek zaprojektowała pracownia architektoniczna JP Architekci Jakuba Szatkowskiego i Pawła Zawadzkiego. Projekt finansuje Pekao Bank Hipoteczny S.A.


Nieduże, 2-pokojowe mieszkanie na Pradze-Południe w Warszawie
Przytulne, ciche, jasne i zadbane mieszkanie zlokalizowane w pobliżu ulicy Grochowskiej. Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana ze wszystkimi dzielnicami Warszawy. Mieszkanie znajduje się w budynku, w którym przeprowadzono generalny remont (wymienione rury, dach, nowa elewacja). W lokalu wymieniono drzwi wejściowe i wewnętrzne. Kuchnia w aneksie, z podwieszanym, podświetlanym sufitem. W pokoju na podłodze są panele, a w przedpokoju i w kuchni gres, w łazience terakota i glazura. Mieszkanie z balkonem i piwnicą.

autor: Źródło: Smart Media

aktualizacja: 30.05.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.