Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Inwestycja mieszkaniowa sPlace – smart living powstanie na warszawskim Żoliborzu

tagi tematyczne deweloperzy Warszawa Layetana Developments mieszkania Żoliborz sPlace
sPlace - osiedle mieszkaniowe na warszawskim Żoliborzu
sPlace - osiedle mieszkaniowe na warszawskim Żoliborzu

Layetana Developments Polska wybuduje osiedle mieszkaniowe na postindustrialnych terenach przy ulicy Rydygiera w Warszawie. W pierwszym etapie inwestycji powstanie 66 apartamentów. Mieszkańcy sPlace będą mieli do dyspozycji m.in. usługi concierge,  gniazdo elektryczne do ładowania aut hybrydowych i routery zapewniające łączność w technologii Wi-Fi. 

Nowe inwestycja mieszkaniowa Layetana Developments Polska ma być realizacją idei smart living. Jest to połączenie modernistycznego stylu architektury z zastosowaniem funkcjonalnych rozwiązań ułatwiających życie mieszkańcom. Nabywcy mieszkań będą mogli wybrać spośród gotowych opcji układ pomieszczeń. Deweloper oferuje też apartamenty w formie otwartej przestrzeni, którą można dowolnie zaprojektować i zaaranżować, a także  dwupoziomowe mieszkania, w których salon będzie miał ponad pięć metrów wysokości. W pierwszym etapie inwestycji sPlace dostępne będą mieszkania o metrażu od 24 do 174 mkw.

Zobacz także: Warszawa Żoliborz, mieszkania na sprzedaż, najnowsze ogłoszenia

sPlace - osiedle mieszkaniowe na warszawskim Żoliborzu
sPlace - osiedle mieszkaniowe na warszawskim Żoliborzu
fot.: Unicorn Media

Mieszkańcy sPlace będą mogli korzystać z udogodnień takich jak: usługi concierge, przyłącze ciepłej wody do pralek i zmywarek, gniazdko elektryczne do ładowania aut hybrydowych na każdym miejscu parkingowym, możliwość umycia samochodu w podziemnym parkingu, jeden klucz otwierający drzwi do mieszkania i inne części nieruchomości oraz centralny wyłącznik światła w każdym z apartamentów.
sPlace powstanie na terenie o powierzchni 3,3 ha. Na osiedlu zostaną urządzone tereny zieleni z przestronnym patio, deptakiem i elementami małej architektury. Przygotowany będzie także plac zabaw oraz klub dla dzieci.

Autorem projektu jest pracownia Mąka Sojka Architekci.
Budowa pierwszego etapu rozpocznie się jesienią 2011 roku. Oddanie mieszkań do użytku zaplanowane w połowie 2013 roku.

autor: źródło: Unicorn Media

aktualizacja: 30.05.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.