Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Inwestycja Szafarnia - apartamenty w Gdańsku

tagi tematyczne apartamenty w Gdańsku deweloper Gdańsk Nowe Ogrody Szafarnia
Szafarnia: apartamenty w Gdańsku
Szafarnia: apartamenty w Gdańsku

Szafarnia to nowoczesne apartamenty położone na prawym brzegu Nowej Motławy, tuż przy Wyspie Spichrzy. Aktualnie w sprzedaży zajduje się 50 apartamentów. Szafarnia zrealizowana została przez spółkę Nowe Ogrody.

Osiedle Szafarnia składa się z 202 apartamentów oraz dziesięciu lokali usługowych, które zostały zrealizowane zgodnie z nowoczesnymi standardami wykonania. Niska zabudowa, sięgająca od trzech do pięciu pięter i wykorzystana kolorystyka nadają osiedlu kameralny charakter. Inwestycja została zaprojektowana tak, by harmonijnie wpisać się w staromiejski styl budynków z najbliższego otoczenia. Szafarnia znajduje się tuż przy Marinie Gdańsk.

Szafarnia: apartamenty w Gdańsku
Szafarnia: apartamenty w Gdańsku
fot.: CORE PR

W ofercie dewelopera znajdują się apartamenty o powierzchni od 65 do 155 m2 w cenie od 6500 złotych za metr kwadratowy. Każde mieszkanie ma przydzielone miejsce postojowe w garażu podziemnym. Są również wydzielone dodatkowe miejsca parkingowe dla gości. Koszt utrzymania lokalu wynosi ok. 2 zł/mkw.
Inwestorem Szafarni są Nowe Ogrody - spółka należąca do holenderskiej spółki inwestycyjnej utworzonej jako joint venture kapitału włoskiego (Pirelli RE 40%) oraz holendersko - anglo - amerykańskiego (Cypress Grove 60%), której zadaniem jest inwestowanie w rynek nieruchomości mieszkaniowych w Polsce.
Projekt architektoniczny przygotowało biuro  RKW Rhode Kellermann Wawrowsky.

autor: źródło: Core PR

aktualizacja: 31.07.2011

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.