Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Domy jednorodzinne - Jaworowe Wzgórze z widokiem na morze

tagi tematyczne dom od dewelopera Jaworowe Wzgórze nowe domy Spartan Development Suchy Dwór
Jaworowe Wzgórze z widokiem na morze
Jaworowe Wzgórze z widokiem na morze

W miejscowości Suchy Dwór, 10 km od centrum Gdyni powstanie osiedle domów jednorodzinnych Jaworowe Wzgórze.

Projekt przewiduje 166 domów w zabudowie bliźniaczej i wolno stojącej. Inwestycja  powstanie na szczycie Kępy Oksywskiej – rozległego wzniesienia na wybrzeżu Zatoki Puckiej, z którego rozciąga się widok na morze. Realizacja całego przedsięwzięcia wraz z infrastrukturą handlowo-usługową i rekreacyjną jest zaplanowana na kolejne cztery lata i będzie składała się z siedmiu etapów. Osiedle, które zajmie powierzchnię 26 hektarów wybuduje spółka Spartan Development.

Jaworowe Wzgórze będzie dogodnie skomunikowane z Trójmiastem dzięki bezpośredniemu dojazdowi z trójmiejskiej obwodnicy Trasą Kwiatkowskiego oraz dwupasmową ulicą Pułkownika Dąbka. Domy jednorodzinne powstaną wśród rozległych terenów zielonych, w okolicy parków krajobrazowych: Trójmiejskiego i Nadmorskiego oraz rezerwatu ornitologicznego „Beka”. Taka lokalizacja w połączeniu z otoczeniem jaworowego starodrzewu zapewni mieszkańcom osiedla  ciszę, spokój oraz doskonałe warunki do wypoczynku i rekreacji. Obecnie w sąsiedztwie terenu inwestycyjnego znajdują się korty tenisowe oraz ścieżki turystyczne, które w przyszłości staną się dodatkowym zapleczem rekreacyjnym osiedla.

Oferta domów jednorodzinnych na Jaworowym Wzgórzu spełni oczekiwania różnych grup klientów. Powstaną tu dwukondygnacyjne domy o zróżnicowanej powierzchni: od 160 do 250 mkw., zaś wielkość działek budowlanych będzie się wahać od 700 do ponad 1000 mkw. Oprócz zabudowy jednorodzinnej inwestor planuje wybudować na terenie osiedla obiekt sportowy, sklep delikatesowy oraz centrum ogrodnicze. Mieszkańcy będą mieli dostęp do takich udogodnień jak siłownia, internet i plac zabaw dla dzieci. Przestrzeń osiedla zostanie w pełni zagospodarowana pod względem komunikacji wewnętrznej dzięki sieci osiedlowych alejek i dróg dojazdowych do poszczególnych posesji. Autorem koncepcji urbanistycznej i projektu architektonicznego Jaworowego Wzgórza jest warszawska pracownia architektoniczna Pro-Idea.

Sprzedaż 19 domów zaplanowanych na I etap inwestycji już się rozpoczęła. Jeden mkw. powierzchni domu kosztuje 4 700 zł netto, a cena mkw. uzbrojonej działki budowlanej wraz z drogą dojazdową wynosi 350 zł netto. Rozpoczęcie budowy tego etapu osiedla nastąpi w drugiej połowie kwietnia br., a jego ukończenie planowane jest na grudzień 2008 r.

autor: opracował: ak

aktualizacja: 17.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.