Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Acciona buduje Atmosferę. Mieszkania w Miasteczku Wilanów

tagi tematyczne Acciona Nieruchomości Apartamenty Atmosfera
Jesień z Atmosferą
Jesień z Atmosferą

Hiszpański deweloper Acciona Nieruchomości rozpoczyna sprzedaż mieszkań w Miasteczku Wilanów.

Apartamenty Atmosfera to zespół kameralnych budynków z charakterystycznymi dominantami na najwyższych kondygnacjach. Każdy z nich wybudowany zostanie na planie prostokąta z obszernym, wewnętrznym dziedzińcem liczącym 2000 mkw. Dzięki temu odległość pomiędzy oknami będzie wynosić 37 i 77 metrów, co ma zapewnić mieszkańcom poczucie prywatności. Na dziedzińcach powstaną place zabaw, a przestrzeń pomiędzy budynkami zajmą tereny zielone, a także deptak otwarty dla wszystkich mieszkańców Miasteczka. Dziedziniec i wejścia do klatek schodowych stanowić będą obszar zamknięty, objęty ochroną i monitoringiem. W Atmosferze deweloper zaplanował nie tylko apartamenty, ale również powierzchnię usługową liczącą 1640 mkw., której brak jest obecnie jedną z największych bolączek mieszkańców nowych wilanowskich osiedli. Lokale usługowe usytuowane będą na parterach budynków od ulicy Klimczaka i alei Rzeczypospolitej.

Do końca 2010 roku zostanie oddanych do użytku 258 apartamentów, z których ponad połowę stanowić będą lokale o powierzchni 90 mkw. Cała oferta obejmuje mieszkania o metrażach od 40 do 180 mkw. Apartamenty charakteryzuje intuicyjne rozplanowanie wnętrz, można też będzie dowolnie łączyć je ze sobą. Deweloper zwraca uwagę na zastosowanie kamieni naturalnych, szkła i aluminium, a także dużych, drewnianych okien.
W podziemnej części budynków zaplanowano 592 miejsca garażowe. Inwestor planuje zastosować specjalny system garażowania na platformach, co pozwoli nie tylko na oszczędność przestrzeni, ale również obniży koszt miejsca do
13 420 PLN brutto.
Ceny apartamentów zaczynają się od 6 850 PLN brutto za metr kwadratowy. W koszt wliczone zostały ogródki, balkony i tarasy. Aktualnie deweloper objął promocją miejsca postojowe – w cenie jednego można zakupić dwa. Przygotowano też elastyczny program płatności, który pozwoli każdemu z klientów indywidualnie kształtować finansowanie inwestycji. Dodatkowo pierwszym 50 klientom, którzy zakupią apartamenty w Atmosferze deweloper udzieli 5% rabatu.

autor: opracował: ak

aktualizacja: 17.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.