Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Kameralny projekt mieszkaniowy na Białołęce

tagi tematyczne mieszkania Białołęka Osiedle Nadwiślańskie Ponar Real Estate
Kameralny projekt mieszkaniowy na Białołęce
Kameralny projekt mieszkaniowy na Białołęce

Drugi kwartał 2009 r. to planowany termin oddania do użytku Osiedla Nadwiślańskiego, realizowanego przez Ponar Real Estate.

Ponar Real Estate to firma deweloperska i zarządcza działająca na polskim rynku. Obecnie realizuje kameralny projekt mieszkaniowy – Osiedle Nadwiślańskie na Białołęce. Inwestycja ruszyła we wrześniu 2007 r.  Pięć trzypiętrowych budynków powstanie w zacisznym miejscu – pomiędzy Kanałkiem Żerańskim a ulicą Krzyżówki. Deweloper zapewnia wysoki standard wykonania, dobrej jakości materiały wykończeniowe oraz nowoczesną architekturę budynków. Do użytku oddanych będzie ponad 160 lokali o powierzchni 30–137 mkw. z balkonami, dużymi tarasami na ostatnim piętrze i ogródkami na parterze. W trosce o bezpieczeństwo i spokój  mieszkańców, ruch samochodowy przewidziano tylko w garażu podziemnym. Ceny mieszkań kształtują się od 6 do 8,7 tys. zł brutto za mkw., w zależności lokalizacji budynku. Mieszkania w bloku przy Kanałku Żerańskim są droższe niż te od ulicy Krzyżówki. Wszystkie budynki zostaną wyposażone w windy. Za miejsce parkingowe trzeba będzie zapłacić około 24 tys. zł brutto. Na terenie kompleksu znajdzie się plac zabaw dla dzieci oraz miniboisko do koszykówki. Całe osiedle będzie ogrodzone i strzeżone. Wartość projektu wynosi ponad 67 mln zł brutto.

W najbliższym czasie deweloper planuje kolejne inwestycje mieszkaniowe i komercyjne, nie tylko na terenie Warszawy, ale i w całej Polsce.

 

 

autor: opracował: as
zdjęcia: Ponar Real Estate

aktualizacja: 17.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.