Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Kamienica za Teatrem - inwestycja mieszkaniowa w centrum Poznania

tagi tematyczne deweloperzy Poznań Kamienica za Teatrem mieszkania Jeżyce mieszkania Poznań mieszkania w centrum Poznania mieszkania w śródmieściu Nickel Development nowe mieszkania Poznań Poznań inwestycje sprzedaż mieszkań Poznań
Kamienica za Teatrem
Kamienica za Teatrem

Na początku maja Nickel Development wprowadza do sprzedaży nową inwestycję zlokalizowaną w Śródmieściu Poznania. Kamienica powstanie przy ul. Dąbrowskiego 29

W Kamienicy za Teatrem znajdzie się 160 mieszkań o powierzchni od 26 do 90 mkw. Niemal każdy lokal będzie miał balkon lub loggię, a niektóre dwa balkony - jeden w części dziennej i jeden w głównej sypialni.

Od frontu, przy ulicy, powstanie prosta bryła kamienicy biurowej. Nieskomplikowana elewacja ze szkła i kamienia podkreśli urok otaczających ją zabytkowych domów. 6-kondygnacyjny budynek pomieści 1440 mkw. powierzchni biurowych klasy B+ oraz lokal handlowy na parterze. Podział i aranżacja wnętrz uzależnione będą od potrzeb inwestorów. Część biurowa stanowić będzie swego rodzaju ekran dla wewnętrznej części mieszkalnej, złożonej z pięciu połączonych segmentów tworzących przestronne atrium, w którym posadzona zostanie zieleń, i w której ulokowane zostaną potrzebne mieszkańcom usługi. Oddzielenie części mieszkalnej od ulicy kamienicą biurową zapewni mieszkańcom ciszę i prywatność.

Atutem inwestycji jest dwupoziomowa, wentylowana hala garażowa, w której dzięki specjalnym rozwiązaniom technicznym będą mogły parkować samochody z instalacją gazową.

Kamienica za Teatrem powstaje w samym centrum miasta. Uzupełnia niekompletną w tym miejscu architekturę – powstanie bowiem na placu, na którym do tej pory znajdował się zaniedbany parking. Teren zostanie zagospodarowany, deweloper zadba o zieleń. Dzięki temu uporządkowana zostanie kolejna już część urokliwych poznańskich Jeżyc. W najbliższej okolicy są sklepy, przedszkole, szkoła i park.

Mieszkania małe i średnie stanowić będą 91% oferty. Będą to studia, lokale 2- i 3-pokojowe o powierzchni od 26 do 68 metrów kwadratowych.

Poznań Jeżyce, mieszkania na sprzedaż


Budowa została rozpoczęta 19 kwietnia. Zakończenie wszystkich prac planowane jest na trzeci kwartał 2012 roku. Ceny mieszkań zaczynają się od 6.500 zł brutto za metr kwadratowy. Sprzedaż ogólna rusza 4 maja.

autor: Źródło: ARW Image Public Relations

aktualizacja: 16.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.