Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Klonowica: nowa inwestycja mieszkaniowa w Krakowie

tagi tematyczne deweloperzy Kraków inwstycje mieszkaniowe Klonowica Kraków mieszkania Kraków mieszkania na sprzedaż nowe mieszkania Kraków nowe osiedla Kraków Podgórze mieszkania Wawel Service Wola Duchacka
Klonowica
Klonowica

Wawel Service rozpoczyna na Woli Duchackiej budowę 180 mieszkań. Planowany termin zakończenia inwestycji to IV kwartał 2012 r.

 

Budynek powstanie przy ul. Klonowica na Woli Duchackiej, w rejonie ulic: Nowosądeckiej, Kamieńskiego i Witosa. Zaletą tej lokalizacji jest bliskie sąsiedztwo galerii handlowej Bonarka City Center. W inwestycji Klonowica znajdzie się 180 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach. Mieszkania dostępne są już od 4360 zł brutto za mkw.

Mieszkania na sprzedaż w Krakowie. Ogłoszenia >>>

Z okazji 18 urodzin firmy przygotowaliśmy dla naszych Klientów specjalną promocję; 18 mieszkań dwupokojowych w inwestycji przy ul. Klonowica dostępnych jest w cenie 200.000 zł brutto. Dodatkowo, mimo nadchodzących ograniczeń w programie Rodzina na Swoim wszystkie mieszkania będą mogły być sfinansowane kredytem z dopłatą. Rezerwacji lokali można dokonywać już od dzisiaj, do czego gorąco zachęcamy – mówi Bartłomiej Rzepa, prezes Wawel Service.

Klonowica
Klonowica
fot.: Prime Time PR

autor: Źródło: Prime Time PR

aktualizacja: 06.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.