Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Kolejne domy na osiedlu Golf Park niedaleko Gdyni

tagi tematyczne domy jednorodzinne Golf Park Inpro
Osiedle domów Golf Park niedaleko Gdyni
Osiedle domów Golf Park niedaleko Gdyni

Deweloper Inpro wprowadza do swojej oferty kolejne domy jednorodzinne oraz w zabudowie bliźniaczej. Do końca 2013 roku w ramach inwestycji Golf Park powstanie 12 nowych budynków z drugiego etapu.

Ceny domów wraz z działką rozpoczynają się od 499 000 zł brutto. Ich powierzchnia wynosi od 158 mkw. do 208 mkw., a powierzchnia działek mieści się w przedziale od 600 do 1549 mkw.

W ramach całego osiedla Golf Park deweloper wybuduje 83 domy. Inwestycja została rozpoczęta w 2009 roku i jest realizowana w czterech etapach na działce o powierzchni blisko 9 ha. Dotychczas sfinalizowano etap A z 23 domami. Etapy C i D jeszcze nie zostały wprowadzone do sprzedaży. Łączna powierzchnia użytkowa wszystkich obiektów wyniesie 14 590 mkw.

Nazwa osiedla jest związana ze znajdującym się w odległości 5,5 km polem golfowym Tokary. Osiedle jest zlokalizowane przy jeziorze w Tuchomiu, w odległości 6,6 km od granic Gdyni, 11,5 km do Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy.

Osiedle Golf Park jest ogrodzone i monitorowane. Na osiedlu zostały zaprojektowane tereny zielone, plac zabaw oraz boisko wielofunkcyjne. Inpro, w ramach inwestycji, wykonało podłączenie do gminnej sieci kanalizacyjnej. Została również wybudowana droga o szerokości 5 m wraz z chodnikiem, która łączy drogę krajową z wjazdem na osiedle.

Sprawdź też najnowsze ogłoszenia sprzedaży: domy na Pomorzu


Osiedle domów Golf Park niedaleko Gdyni
Osiedle domów Golf Park niedaleko Gdyni
fot.: Inpro
Osiedle domów Golf Park niedaleko Gdyni
Osiedle domów Golf Park niedaleko Gdyni
fot.: Inpro

autor: źródło: Tauber Promotion

aktualizacja: 08.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.