Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Mieszkana w Starej Miłośnie. Komfortowo i wygodnie w pięknej okolicy

tagi tematyczne Home Invest Miłosna Park Stara Miłosna Warszawa
Komfortowo i wygodnie w pięknej okolicy
Komfortowo i wygodnie w pięknej okolicy

W Starej Miłośnie przy ulicy Mazowieckiej 20 powstanie nowoczesny budynek. W ofercie znajdą się mieszkania zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla singli.

Nową inwestycję spółki Home Invest charakteryzuje elegancka i funkcjonalna zabudowa. Oryginalnie zaaranżowany czterokondygnacyjny budynek wyróżnia się kształtem - półokrągłą bryłą, w której znajdą się lokale handlowo-usługowe. Dla przyszłych mieszkańców przewidziano miejsca postojowe w garażach podziemnych. Budynek zostanie wyposażony w najwyższej klasy komfortowe windy.


Deweloper planuje wybudować 117 lokali o powierzchni od 29 do 110 mkw.

Dla bezpieczeństwa mieszkańców teren Miłosna Park będzie ogrodzony oraz całodobowo chroniony i monitorowany. Atutem kompleksu jest wewnętrzny, zielony dziedziniec, na którym deweloper zaplanował plac zabaw dla dzieci. Projekt zakłada też wprowadzenie udogodnień dla osób niepełnosprawnych.

Sąsiedztwo lasów i terenów rekreacyjnych sprawia, że Miłosna Park jest idealnym miejscem dla miłośników sportu oraz wycieczek pieszych i rowerowych. Świeże powietrze i korzystny mikroklimat z pewnością korzystnie wpłyną na samopoczucie mieszkańców. W pobliżu inwestycji znajduje się: hipodrom, szkoła jazdy konnej, aquapark, korty tenisowe, klub fitness oraz pasaż handlowy i wiele sklepów. Miejskie i podmiejskie linie autobusowe oraz kolejka SKM zapewniają szybkie połączenie z każdą częścią Warszawy. Autorem projektu jest warszawska pracownia architektoniczna ES-PRO.


Planowane rozpoczęcie sprzedaży mieszkań to pierwszy kwartał 2009 roku.

autor: opracował: mz

aktualizacja: 16.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.