Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Konferencja Innowacje Rynku Nieruchomości

tagi tematyczne Innowacje Rynku Nieruchomości konferencja Nieruchomości PolishProperty.eu rynek nieruchomości
Konferencja Innowacje Rynku Nieruchomości
Konferencja Innowacje Rynku Nieruchomości

W lipcu we Wrocławiu odbędzie się konferencja adresowana do wszystkich przedstawicieli branży nieruchomości. Uczestnicy zapoznają się z nowymi trendami obserwowanymi na rynku nieruchomości, a także dowiedzą się jak nowocześnie i efektywnie prowadzić marketing nieruchomości.

Na Konferencji spotkają się inwestorzy, agenci, pośrednicy, analitycy oraz eksperci rynku nieruchomości by omówić najnowsze trendy w branży. Tematyka debat i wykładów panelowych koncentrować się będzie wokół aktualnych sposobów usprawniania komunikacji, finansowania, wyceny i szeroko pojętego marketingu w branży nieruchomościowej. Ważnym punktem programu będzie zapoznanie uczestników konferencji z możliwościami nowoczesnych aplikacji, które ułatwiają pośrednikom prezentację ofert i obsługę klientów, a samym nabywcom poszukiwanie nieruchomości.

Aplikacja na urządzenia mobilne
Aplikacja na urządzenia mobilne
fot.: PolishProperty.eu
Aplikacja na urządzenia mobilne
Aplikacja na urządzenia mobilne
fot.: PolishProperty.eu

Wyznacznikiem innowacyjnego charakteru tematyki poruszanej w trakcie Konferencji, będzie premiera najnowszej aplikacji na urządzenia mobilne, ułatwiajacej dostęp do ofert, sprzedawców, pośredników i innych podmiotów związanych z obrotem mieszkaniami. Korzystanie z technologii mobilnych to współczesny sposób na sprawny przepływ informacji i usług. Multimedialna prezentacja aplikacji MobileEstate.eu ma pokazać, jak tego typu narzędzia zmienią dotychczasowy rynek nieruchomości.

- Za kilka lat większość ruchu na rynku internetowych serwisów nieruchomościowych przeniesie się na urządzenia mobilne – podkreśla Michał Pasterczyk z PolishProperty.eu. – Zależy nam, by użytkownicy mieli pełną świadomość korzyści, jakie przynosi adaptowanie nowych technologii mobilnych oraz networking w branży nieruchomości. 

Podczas Konferencji wystąpią m.in. Prezydent Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości, członek Zarządu BRE Banku Hipotecznego, członek Zarządu Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, członek Zarządu Home Stagers Network Polska, wieloletni członek Królewskiego Instytutu Dyplomowanych Rzeczoznawców (RICS) oraz Dyrektor Agencji Public Relations specjalizującej się w obsłudze branży nieruchomości.

Konferencja: Innowacje Rynku Nieruchomości
Organizator: PolishProperty.eu
Data:           18.07.2012
Miasto:        Wrocław, ul. Irysowa 1
Miejsce:       Haston City Hotel

Uczestnictwo w Konferencji jest bezpłatne. Rejestracja trwa do 10 lipca i odbywa się poprzez formularz na stronie: www.innowacjerynkunieruchomosci.pl


autor: PolishProperty.eu

aktualizacja: 09.07.2012

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.