Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Kraków: kolejny etap Millenia Fort w sprzedaży

tagi tematyczne deweloperzy Kraków inwestycje mieszkaniowe mieszkania Kraków Millenia Fort nowe mieszkania Kraków nowe osiedla osiedle Kliny sprzedaż mieszkań Wawel Service
Millenia Fort
Millenia Fort

Rozpoczęto sprzedaż mieszkań w kolejnym budynku VII etapu inwestycji Millenia Fort w Krakowie. Na osiedlu przy ul. Borkowskiej Wawel Service zrealizował już ponad 1000 mieszkań. Pierwszy z trzech nowych budynków będzie gotowy już w przyszłym roku.

Millenia Fort

Inwestycja Millenia Fort od lat cieszy się dużym zainteresowaniem naszych Klientów. Zlokalizowane na południu Krakowa osiedle Kliny jest dobrze skomunikowane z innymi częściami miasta. W pobliżu są liczne sklepy, przedszkola oraz szkoła. Wszystko to sprawia, że mieszka się tutaj wygodnie i spokojnie – mówi Bartłomiej Rzepa, prezes Wawel Service.

Deweloper oferuje duży wybór mieszkań. Większość z nich to lokale o powierzchni ok. 40 mkw., dużo jest też mieszkań dwupokojowych na planie prostokąta o pow. 56 mkw. Ceny metra kwadratowego rozpoczynają się od 5499 zł. Wszystkie mieszkania dostępne są w programie Rodzina na Swoim.

autor: Źródło: Prime Time PR

aktualizacja: 06.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.