Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Krakowski dom nordycki

tagi tematyczne Dom Nordycki krakowskie Podgórze Kraków
Krakowski dom nordycki
Krakowski dom nordycki

Marka Nordic House, której nazwa stanowi jednocześnie nazwę inwestycji, słusznie kojarzy się z architekturą skandynawską, w której przeważają budynki z kamienia, cegły oraz drewna. W mieszkaniach przeważają duże przeszklone powierzchnie, co zapewnia domownikom dobry kontakt z naturą.

Dom Nordycki to kameralny czteropiętrowy budynek z czterdziestoma mieszkaniami, po osiem na każdym piętrze. Inwestycja zlokalizowana jest na krakowskim Podgórzu, nieopodal Parku Bednarskiego, rezerwatu przyrody Bonarka oraz Kopca Krakusa. Dobre połączenia drogowe, tramwajowe oraz autobusowe zapewnią mieszkańcom szybki dojazd do centrum miasta.

Całość inwestycji mieści się na 22arowej działce. W sprzedaży z 40 mieszkań pozostało jeszcze 24 o metrażach od 29,1 m2 (jednopokojowe) do 71,5 m2 (trzypokojowe). Cena metra kwadratowego kształtuje się pomiędzy 6527 zł a 7062 zł brutto. Do mieszkań – w zależności od piętra oraz metrażu – przynależą duże balkony, tarasy oraz ogródki. Cały teren osiedla jest ogrodzony i monitorowany. W celu zwiększenia bezpieczeństwa mieszkańców deweloper zainstaluje też  wideodomofony. W części ogrodowej przewidziany jest plac zabaw dla najmłodszych.

Autorem projektu jest mgr inż. arch. Ewa i Jerzy Wowczak.

Termin realizacji inwestycji przewidziany jest na przełom listopada i grudnia 2008 roku.

autor: opracował: mz

aktualizacja: 16.06.2009

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.