Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Kredyt na 100% od Sjaelso

tagi tematyczne Bank DnB NORD Scandinavian House Warszawa Wilanów
Kredyt na 100% od Sjaelso
Kredyt na 100% od Sjaelso

Tylko dla przyszłych mieszkańców inwestycji Scandinavian House, powstającej w warszawskim Wilanowie, Bank DnB NORD oferuje kredyt na 100% wartości mieszkania.

Dla wszystkich, którzy chcą mieć własne mieszkanie w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy – Wilanowie, duńska firma Sjaelso przygotowała wspólnie z Bankiem DnB NORD atrakcyjną propozycję kredytu. Okres spłaty do 45 lat, brak konieczności wyceny nieruchomości nawet dla transakcji powyżej 1 mln PLN i zniesienie prowizji za udzielenie kredytu oraz maksymalna kwota kredytowania 100% wartości – to niektóre wyróżniki propozycji dla przyszłych mieszkańców Scandinavian House. We wspólnej ofercie dewelopera i banku uproszczone zostały procedury związane z ubieganiem się o kredyt, a przede wszystkim przyszli klienci zostaną „wyręczeni” w pokonywaniu niełatwej drogi związanej z załatwianiem formalności i gromadzeniem dokumentów.

Osiedle Scandinavian House zaprojektowane zostało zgodnie z najnowszymi trendami w architekturze, a spośród realizacji powstających w Miasteczku Wilanów będą wyróżniać je m.in. jasne kolory budynków połączone z elementami drewna oraz duże okna, gwarantujące odpowiednie doświetlenie pomieszczeń. Sjaelso chce wkomponować swój projekt mieszkaniowy w nowoczesną infrastrukturę zagospodarowania przestrzeni miejskiej, która powstaje w tej części Warszawy.
Na ostatnich piętrach budynków zaprojektowano apartamenty z dużymi tarasami, których powierzchnia dochodzi do 114 mkw. Na pozostałych kondygnacjach znajdą się mieszkania o zróżnicowanych metrażach, zaczynających się już od 39 mkw. Do każdego mieszkania będzie przynależał balkon, a do lokali na parterze – dodatkowo ogródki.
Ceny mieszkań od 8 500 zł za mkw.

autor: opracował: ak
zdjęcia: Sjaelso

aktualizacja: 16.06.2009

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.