Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Krypska 18: rusza sprzedaż mieszkań w nowej warszawskiej inwestycji

tagi tematyczne deweloperzy Warszawa inwestycje mieszkaniowe Krypska 18 Krypska Sp. z o.o. mieszkania Krypska mieszkania Praga mieszkania Praga-Południe mieszkania Rondo Wiatraczna nowe osiedla Warszawa sprzedaż mieszkań Warszawa
Warszawa, Krypska 18: mieszkania w pobliżu Ronda Wiatraczna
Warszawa, Krypska 18: mieszkania w pobliżu Ronda Wiatraczna

Na Pradze Południe, tuż przy Rondzie Wiatraczna, przy ul. Krypskiej 18 powstanie nowy, kameralny budynek mieszkaniowy liczący 17 lokali. 

W kameralnym, czteropiętrowym budynku znajdować się będzie 17 mieszkań:  1-, 2- i 3-pokojowych, o wielkości od 37,8 do 67 m2. - Zdecydowaliśmy się zaoferować takie metraże ponieważ wiemy, że są one najczęściej poszukiwane przez nabywców. Ponadto dzięki temu nasze mieszkania dostępne są w ramach rządowego programu Rodzina nas swoim. - mówi Paweł Putkowski, Prezes Zarządu Krypska sp. z o.o. W ofercie znajduje się również jeden 113-metrowy apartament z czterema pokojami, z przestronnym tarasem o powierzchni pow. 69 m2.
Na parterze przewidziano dwa lokale usługowe. W budynku znajdować się będzie podziemny garaż z 20 miejscami parkingowymi oraz komórkami lokatorskimi.
Inwestycja znajduje się na rogu ulicy Krypskiej i Kruszewskiego, czyli ok. 500 metrów od Ronda Wiatraczna. - Lokalizacja jest dużym atutem. Budynek położony będzie blisko najważniejszych arterii prawobrzeżnej Warszawy, ale równocześnie jest odgrodzony od nich innymi budynkami. Dzięki temu jest tu cicho i spokojnie jak na centrum miasta. – dodaje Paweł Putkowski.
W sąsiedztwie inwestycji znajdują się sklepy, punkty usługowe, miejsca rozrywki i rekreacji oraz placówki oświatowe i służby zdrowia.

Warszawa, Praga-Południe, trzypokojowe mieszkania. Ogłoszenia sprzedaży >>

Warszawa, Krypska 18: mieszkania w pobliżu Ronda Wiatraczna
Krypska 18
fot.: Źródło: Smart Media Sp. z o.o.

Planowany termin oddania inwestycji to I kwartał 2012 r. Wykonawcą generalnym jest spółka Inter – Construction sp. z o.o. W finansowanie inwestycji zaangażowany jest Pekao Bank Hipoteczny S.A.
Krypska Sp. z o.o. jest spółką celową powstałą dla realizacji inwestycji położonej w Warszawie przy ulicy Krypska 18. Krypska Sp z o.o. wchodzi w skład Grupy Kapitałowej SP Invest. Do Grupy SP Invest  należą także takie firmy jak Inter – Construction sp. z o.o. i Czarnołęcka 24 Sp. z o.o. 
Krypska Sp. z o.o. jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich i stosuje Kodeks Dobrych Praktyk na linii Klient-Deweloper oraz Katalog Zasad Umowy Deweloperskiej.

autor: Źródło: Smart Media Sp. z o.o.

aktualizacja: 09.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.