Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Kwartał Kamienic: luksusowe apartamenty w Gdańsku

tagi tematyczne Inpro Kwartał Kamienic luksusowe apartamenty mieszkania Gdańsk nowe mieszkania
Kwartał Kamienic: apartamenty w Gdańsku
Kwartał Kamienic: apartamenty w Gdańsku

Trójmiejski deweloper Inpro S.A, realizuje luksusowy kompleks apartamentów Kwartał Kamienic w sercu Głównego Miasta w Gdańsku. W inwestycji znajdzie się 90 apartamentów. Zakończenie budowy planowane jest na III kwartał 2012 r.

Kwartał Kamienic powstaje na terenie Głównego Miasta w Gdańsku, naprzeciw kościoła św. Jana, zaledwie 200 metrów od historycznego Żurawia oraz 300 metrów od Bazyliki Mariackiej. W ofercie dewelopera znajdują się lokale o powierzchniach od 30 do 99 mkw. Projekt architektoniczny kompleksu, poprzez formę, charakter, a także bryłę i wystój elewacji nawiązuje do stylu historycznej zabudowy Gdańska. Budynki uformują zamknięty czworobok - kwartał z wewnętrznym dziedzińcem usytuowanym w stropie parteru.

Sprawdź także ogłoszenia sprzedaży i wynajmu: apartamenty w Gdańsku


Kwartał Kamienic: apartamenty w Gdańsku
Kwartał Kamienic: apartamenty w Gdańsku
fot.: Źródło: Tauber Promotion
Kwartał Kamienic: apartamenty w Gdańsku
Kwartał Kamienic: apartamenty w Gdańsku
fot.: Źródło: Tauber Promotion

Kamienice zostaną wykończone materiałami charakterystycznymi dla zabudowy w Gdańsku, w tym cegłą licową, szkłem i blachą cynkowo-tytanową. Na części elewacji lokalu usługowego na parterze zostaną wyeksponowane fragmenty zabytkowych ścian odkrytych w trakcie prac archeologicznych. Wewnątrz kwartału zaprojektowano patio z fontanną, obszar zieleni oraz elementy małej architektury. Kompleks będzie całodobowo monitorowany. Do dyspozycji mieszkańców będzie sala fitness, sauna, siłownia oraz bilard z pokojem wypoczynkowym. Wnętrza mieszkań zostały zaprojektowane w stylu nowoczesnym.
Łączna, mieszkalna powierzchnia użytkowa Kwartału Kamienic będzie wynosiła 5.814 mkw. Ceny rozpoczynają się od 13.000 zł netto za mkw.

autor: Źródło: Tauber Promotion

aktualizacja: 08.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.