Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

La Cascade – nowa inwestycja mieszkaniowa na warszawskich Bielanach

tagi tematyczne Bouygues Immobilier Polska deweloper inwestycja mieszkaniowa La Cascade mieszkania Bielany sprzedaż mieszkań
La Cascade - nowe mieszkania, Warszawa Bielany
La Cascade - nowe mieszkania, Warszawa Bielany

Firma Bouygues Immobilier Polska rozpoczęła sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji La Cascade na warszawskich Bielanach. W trzynastopiętrowym budynku znajdzie się 109 mieszkań o powierzchni od 25 do 87 mkw. Prace budowlane rozpoczną się w 2012 roku. Realizacja inwestycji planowana jest na 2013 rok.

Inwestycja mieszkaniowa La Cascade to trzynastopiętrowy budynek zlokalizowany przy ul. Bogusławskiego na warszawskich Bielanach, w odległości 15 minut jazdy samochodem od centrum Warszawy. Oprócz sąsiedztwa terenów zielonych, lokalizację tę cechuje dobrze rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa oraz dogodne połączenia ze wszystkimi dzielnicami Warszawy. Do dyspozycji mieszkańców będą zarówno miejskie autobusy i tramwaje, jak i metro. Stacja Młociny oddalona jest o ok. 1300 metrów. od inwestycji.

La Cascade - nowe mieszkania, Warszawa Bielany
La Cascade - nowe mieszkania, Warszawa Bielany
fot.: BrandLab
La Cascade - nowe mieszkania, Warszawa Bielany
La Cascade - nowe mieszkania, Warszawa Bielany
fot.: BrandLab

Zobacz także: mieszkania na sprzedaż, Warszawa Bielany

W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się sklep spożywczy, apteka i przedszkole, a w niewielkiej odległości – supermarket, przychodnia i szpital bielański. Niedaleko przebiegać będzie również Trasa Mostu im. Marii Skłodowskiej-Curie (Most Północny), która dodatkowo usprawni komunikację oraz wyjazd z  miasta.
Budynek La Cascade wyróżniać będzie oryginalna, kaskadowa budowa i nowatorskie rozwiązania architektoniczne. Wśród 109 mieszkań oferowanych przez dewelopera znalazły się zarówno kompaktowe kawalerki, jak i trzy- i czteropokojowe mieszkania adresowane głównie do rodzin, w tym:
•    9 mieszkań jednopokojowych o metrażach ok. 25 mkw.
•    60 mieszkań dwupokojowych: od 34 do 50 mkw.
•    39 mieszkań trzypokojowych: od 48 do 65 mkw.
•    3 mieszkania czteropokojowe: ok. 83 mkw.
Wszystkie mieszkania będą miały funkcjonalne balkony, loggie bądź tarasy, a lokale na parterze – ogródki. Najtańsze mieszkanie będzie można kupić już od 6150 PLN za mkw.
W ramach usługi Atelier, Klienci dewelopera mogą również zdecydować się na jeden z trzech dostępnych standardów aranżacji wnętrz: Tendance, Chic i Elégante, zróżnicowanych pod względem rodzaju użytych materiałów oraz elementów wyposażenia.
Zakończenie inwestycji planowane jest na rok 2013.

Nowoczesne mieszkanie w Warszawie na Bielanach
Duże 4-pokojowe mieszkanie z antresolą na osiedlu Heroldów. Mieszkanie znajduje się na ostatnim - czwartym piętrze. Lokal wykończony w wysokim standardzie.

autor: źródło: BrandLab

aktualizacja: 30.05.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.