Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

La Lumiere – osiedle w Wilanowie

tagi tematyczne Bouygues Immobilier Osiedle La Lumiere Warszawa Wilanów
La Lumiere – osiedle w Wilanowie
La Lumiere – osiedle w Wilanowie

Bouygues Immobilier wybuduje osiedle La Lumiere składające się z 523 mieszkań oraz apartamentów. Nazwa kompleksu (la lumiere - światło) jest ściśle związana z oferowanymi mieszkaniami. Dzięki dużym oknom oraz portfenetrom pomieszczenia będą wypełnione ciepłym blaskiem słońca. Kompleks zaprojektowany został przez architektów z biura FBT.

Inwestycja została podzielona na trzy etapy, z czego w każdym będzie oddawanych po 175 mieszkań. Nowe osiedle powstanie na rogu alei Wilanowskiej oraz ulicy Husarzy, około 600 metrów od barokowego pałacu w Wilanowie.

Inwestor wybuduje trzy 4-piętrowe budynki o prostych, geometrycznych kształtach. Lokale będą dostępne w metrażu od 33 do 126 mkw. Klienci mogą wybierać spośród mieszkań z ogródkiem (znajdujących się na parterze) oraz lokali z dużymi balkonami (zlokalizowanych na kolejnych piętrach). Na ostatniej kondygnacji natomiast zaplanowano mieszkania z tarasami, i to właśnie one będą najdroższe. Na parterze znajdą się lokale usługowe.

Obszar osiedla będzie ogrodzony oraz w całości monitorowany. Dodatkowo na terenie kompleksu przewidziano poziemne parkingi, ogród i plac zabaw dla dzieci. Deweloper zakłada, że inwestycja zostanie ukończona w 2009 roku.

Ceny za metr kwadratowy wahają się od 6 do 8 tys. zł. w zależności od kondygnacji.

Ogłoszenia: mieszkania na sprzedaż, Warszawa Wilanów

autor: źródło: Bouygues Immobilier

aktualizacja: 17.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.