Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Lawendowe Ogrody w Wilanowie - domy bliźniacze

tagi tematyczne AMB Group dom bliźniaczy domy Wilanów Lawendowe Ogrody
Lawendowe Ogrody: osiedle domów w Wilanowie
Lawendowe Ogrody: osiedle domów w Wilanowie

AMB Group wchodzi na rynek nieruchomości z nową inwestycją mieszkaniową w warszawskim Wilanowie. Przy ulicy Bruzdowej powstanie osiedle domów bliźniaczych

Kameralne, zamknięte osiedle powstanie w Wilanowie-Zawadach, u zbiegu ulic Bruzdowej i Zaściankowej. Na powierzchni 1,7 ha powstanie 20 domów bliźniaczych o powierzchni 344 mkw. każdy. Powierzchnia działek wynosi od 600 do 800 mkw. Domy będą ogrodzone, w każdym zaplanowano duży (ponad 40 mkw.) garaż na dwa samochody. Budynki składają się z trzech kondygnacji: parteru, piętra i poddasza. Średnia, orientacyjna cena domu wraz z działką  wyniesie  ok. 7 500 zł za mkw.

Deweloper zwraca uwagę na nowoczesną architekturę budynków, którą cechują proste kształty z dużymi przeszklonymi powierzchniami. Okna i fragmenty elewacji zostaną wykonane z drewna. Na osiedlu zaplanowano miejsca postojowe oraz tereny zielone. Projekt architektoniczny powstał w Studiu Projektowym „Qula”, które skoncentrowało się przede wszystkim na funkcjonalnym rozplanowaniu przestrzeni oraz zapewnieniu przyszłym mieszkańcom komfortu i wygody.
AMB Group kieruje swoją ofertę przede wszystkim do młodych klientów, a w szczególności do rodzin z dziećmi. Zabudowa bliźniacza na dużych działkach pozwala mieszkańcom na zachowanie niezależności i prywatności.

Inwestor podkreśla liczne atuty lokalizacji Lawendowych Ogrodów: rozległe nadwiślańskie plenery, leśny rezerwat przyrody Morysin, Zespół Pałacowo-Parkowy w Wilanowie i pobliski Park Kultury w Powsinie, które umożliwiają aktywnie i interesująco spędzać czas wolny. Okolica ma wielu zwolenników wśród rowerzystów, miłośników jazdy konnej i amatorów innych sportów rekreacyjnych.

Deweloper AMB Group poszerza swoją działalność o inwestycje mieszkaniowe. Do tej pory spółka zajmowała się rynkiem nieruchomości przemysłowych, skupiając się na obiektach użyteczności publicznej. Ma bogate doświadczenie w budowie kin w całej Polsce, w tym sieci multipleksów „Multikino”, obecnych w największych miastach kraju. Za sprzedaż domów w Wilanowie odpowiedzialna jest firma Magnat, współpracująca z inwestorem w zakresie strategii marketingowych.

 

autor: opracował: ak
zdjęcia: AMB Group

aktualizacja: 13.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.