Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Luksusowe apartamenty na wyspie

tagi tematyczne apartamenty hotel Inpro Mikołajki
Luksusowe apartamenty na wyspie
Luksusowe apartamenty na wyspie

W sercu Mazur firma Inpro wybuduje zespół hotelowo-apartamentowy Mikołajki. Do sprzedaży trafi 145 luksusowych apartamentów.

Hotel-spa w Mikołajkach zachęci przyszłych gości do odwiedzin nie tylko czterema gwiazdkami, ale także wyjątkową lokalizacją. Deweloper wybuduje go bowiem na półwyspie, dzięki czemu obiekt będzie miał bezpośredni dostęp do jeziora. W hotelu znajdzie się 145 pokoi dwuosobowych, 3 pokoje dla osób niepełnosprawnych oraz 3 apartamenty dwupokojowe. Jednorazowo z miejsc gościnnych będzie mogło skorzystać ok. 300 osób. W skład kompleksu wejdą między innymi: restauracja z tarasem widokowym, recepcja, lobby, bar, basen, spa, sauny, fitness, squash, symulator do gry w golfa, sale konferencyjne i bankietowe, pokój zabaw dla dzieci, night-club i kręgielnia. W zachodniej części półwyspu zaprojektowano przystań jachtową.

Natomiast na pobliskiej Wyspie Ptasiej wybudowany zostanie sześciopiętrowy apartamentowiec, liczący 100 lokali. Wyspę łączyć będzie z hotelem pomost o długości 150 m oraz szklany podgrzewany tunel zawieszony nad wodą, który pozwoli na całoroczne piesze połączenie obiektów.

Apartamenty mieszczące się na parterze, pierwszym piętrze i w wieży sprzedawane są bez obowiązku (ale z możliwością) wynajmowania ich hotelowi. Kupujący będą mieli możliwość utworzenia w nich aneksu kuchennego oraz indywidualnej aranżacji wnętrza w zakresie wyboru rodzaju podłogi, drzwi wewnętrznych, glazury i terakoty oraz koloru ścian.

Natomiast pokoje apartamentowe zlokalizowane na drugim i trzecim piętrze sprzedawane są z obowiązkiem wynajmu hotelowi przez 11 miesięcy w roku. Hotel za swoje usługi (sprzątanie, wyżywienie, dostęp do infrastruktury hotelowej, wynajem, reklamę) będzie pobierał 50% przychodu z wynajmu apartamentu. Pokoje apartamentowe - każdy o powierzchni ok. 33 mkw. - wyposażone zostaną w standardzie, na wzór pomieszczeń hotelowych na półwyspie. Kupujący nie będzie mógł zmienić wyposażenia i aranżacji pokoju, co wiąże się również z brakiem możliwości utworzenia części kuchennej. Wyposażenie i meble są wliczone w cenę.

Ceny apartamentów w zależności od lokalizacji wahają się 18 000 do 40 000 zł netto za mkw., a pokoi apartamentowych od 18 000 do 20 000 zł netto za mkw. Prawo do wyłącznego korzystania z jednego miejsca postojowego dla łodzi lub motorówki w marinie przy budynku apartamentowym wyceniono na 50 000 zł netto.

Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest na wiosnę 2009 roku, a zakończenie na 30.12.2010 r.

autor: opracował: ak

aktualizacja: 17.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.