Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Luksusowe apartamenty w Mielnie. Inwestycja Dune – baseny z widokiem na morze

tagi tematyczne apartamenty wakacyjne Dune luksusowe apartamenty Mielno Holding – Firmus Group
Luksusowe apartamenty Dune w Mielnie
Luksusowe apartamenty Dune w Mielnie

Apartamenty Dune to prestiżowy projekt realizowany nad morzem w Mielnie. Właściciele i najemcy luksusowych apartamentów będą mieli do dyspozycji m.in. zewnętrzne, podświetlane baseny, jacuzzi na tarasach oraz strefę SPA i Wellness

Początek lata to czas kiedy wiele osób nie myśli już o niczym innym, niż wakacje i wypoczynek. Tęsknimy za słońcem, a przeglądając katalogi zagranicznych hoteli marzymy o orzeźwiającej kąpieli w lazurowej wodzie. Czy luksusowe apartamenty i zewnętrzne baseny to rozwiązanie, którego musimy szukać na południu Europy? Niekoniecznie. Takie obiekty powstają także w Polsce.

W Mielnie, inwestor Mielno Holding – Firmus Group, wybuduje dwa zewnętrzne baseny z podświetlanym dnem. Baseny tworzyć będą strefę relaksu dostępną wyłącznie dla właścicieli apartamentów w prestiżowej inwestycji Dune, która powstaje kilka kroków od mieleńskiej plaży. To rozwiązanie unikatowe na polskim wybrzeżu.

Apartamentowiec Dune - założenia projektowe
Strefa relaksu powstanie po najbardziej słonecznej, zachodniej stronie budynku. Z tego miejsca będzie można podziwiać malownicze zachody słońca i panoramę Morza Bałtyckiego. Inwestor zaplanował dwa różne baseny: większy o wymiarach 14,5 na 7 metrów oraz mniejszy - brodzik dla dzieci o głębokości pół metra. Baseny otoczone zostaną estetycznie zaaranżowaną przestrzenią z miejscami do opalania i wypoczynku. Dodatkowo w części dla dorosłych zamontowane zostaną urządzenia do masażu wodnego oraz podwodne reflektory, które rozświetlą wodę od samego dna.

Luksusowe apartamenty Dune w Mielnie
Luksusowe apartamenty Dune w Mielnie
fot.: Mielno Holding – Firmus Group
Luksusowe apartamenty Dune w Mielnie
Luksusowe apartamenty Dune w Mielnie
fot.: Mielno Holding – Firmus Group

- Zdecydowaliśmy o zaplanowaniu basenów zewnętrznych, gdyż sam apartamentowiec Dune to inwestycja klasy premium. Baseny będą dopełnieniem luksusu dla klientów – wyjaśnia Katarzyna Blejch, projekt manager inwestycji Dune. I jak dodaje, decyzja miała też wymiar bardziej praktyczny. – Nie wszyscy lubią kąpiele w słonej wodzie. Dla tych osób, alternatywą będzie więc basen zewnętrzny – mówi Katarzyna Blejch. Planowana maksymalna temperatura wody w części dla dorosłych ma wynosić 30°C, a w brodziku dla dzieci dwa stopnie więcej.

Apartamentowiec Dune w założeniu jest projektem otwartym na morze, deptak i plażę. Wyznaczy nową, prestiżową część Mielna. Od strony nadmorskiej promenady inwestor zaplanował całoroczną kawiarnię z dużym, dostępnym dla wszystkich z tarasem. Jednak część wypoczynkowa, wraz z dwoma zewnętrznymi basenami, dostępna będzie wyłącznie do dyspozycji właścicieli apartamentów.

Luksusowe apartamenty w Mielnie
Na poziomie basenów inwestor zaplanował także apartamenty z tarasami, które naturalnie przechodzą w strefę relaksu. Dzięki temu właściciele apartamentów będą mieli swobodny dostęp do basenów i leżaków.
Wszystkie lokale będą oddawane „pod klucz” i wykończone przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Ich powierzchnie wahają się w granicach 30 - 53 mkw. Na ostatnim piętrze apartamentowca znajdzie się sześć, ponad stumetrowych penthousów, dla najbardziej wymagających klientów z możliwością własnej aranżacji, a nawet ustawienia jacuzzi na tarasach.

Apartamentowiec Dune gotowy będzie jesienią 2012 roku. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Budimex S.A., a finansowanie zapewnia Getin Noble Bank S.A. Wartość inwestycji wynosi 52 mln zł.

autor: Źródło: GlobalBrand Institute

aktualizacja: 19.06.2012

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.