Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Luksusowe domy koło Konstancina

tagi tematyczne domy Konstancin Oakland Park Quinlan Private Golub Warszawa
Luksusowe domy koło Konstancina
Luksusowe domy koło Konstancina

Oakland Park to kameralne osiedle ekskluzywnych domów jednorodzinnych położone na spokojnych przedmieściach Warszawy, niedaleko Konstancina.

Quinlan Private Golub, deweloper osiedla, ukończył budowę dwóch wykończonych domów pokazowych. Budynki wyposażone w najwyższej jakości meble i sprzęt AGD/RTV są dostępne dla odwiedzających od 15 czerwca 2008 r. Zainteresowani mogą porozmawiać z pracownikami działu sprzedaży na temat inwestycji, zapoznać się z projektami poszczególnych domów w jednym z dwóch biur sprzedaży: na terenie obecnie budowanego osiedla w Chylicach lub przy ulicy Pięknej 68 w centrum Warszawy.

Oakland Park to nowoczesne i eleganckie osiedle, a do jego budowy i wykończenia wnętrz poszczególnych domów zostały użyte materiały wysokiej jakości. Elewacje pokryto okładzinami kamiennymi, drewnem egzotycznym,  tynkami mineralnymi oraz  cegłą elewacyjną.
Inwestycja obejmuje trzydzieści sześć luksusowych, przestronnych domów w siedmiu wersjach projektowych. Każdy składa się z od trzech do pięciu sypialni, tarasów,  garaży dla dwóch samochodów. Ponadto, rezydencje wyposażone są w duże okna z widokiem na las.

Osiedle położone jest na przedmieściach południowo-zachodniej Warszawy, w odległości zaledwie 20 km od centrum miasta, graniczy z Konstancinem – urokliwym XIX-wiecznym uzdrowiskiem znanym z historycznych willi, tężni solankowych, odrestaurowanej Starej Papierni oraz prestiżowej międzynarodowej szkoły American School of Warsaw. Rezydencje rozlokowane zostały pośród zieleni, w otoczeniu małych rzek i oczek wodnych. W okolicy mieści się także Ogród Botaniczny i Las Kabacki.

Quinlan Private Golub rozpoczął realizację osiedla Oakland Park w połowie sierpnia 2007 r. Budowa domów pokazowych zakończyła się na początku czerwca 2008 r.

autor: opracował: r.
zdjęcia: Quinlan Private Golub

aktualizacja: 17.06.2009

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.