Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Luksusowo w Platinum Towers

Luksusowo w Platinum Towers
Luksusowo w Platinum Towers

Mieszkańcy apartamentów Platinum Towers jako pierwsi w Polsce będą mieli dostęp do usług na poziomie pięciogwiazdkowego hotelu. Deweloper Atlas Estates przedstawił ofertę pod nazwą Idealne życie w idealnym miejscu.

Platinum Towers to dwie 22-piętrowe wieże, realizowane w kompleksie z hotelem Hilton. W inwestycji znajdzie się 387 apartamentów o wysokim standardzie, wyposażonych między innymi w klimatyzację oraz system uzdatniania wody. Oferta Atlas Estates ma zapewnić klientom dostęp do usług realizowanych na życzenie.
Mieszkańcy apartamentów Platinum Towers będą mieli do dyspozycji wiele udogodnień dostępnych w pięciogwiazdkowych hotelach. Będzie to między innymi room service, możliwość zamówienia serwisu sprzątającego oraz opieki nad lokalem podczas dłuższej nieobecności. Obsługa wyręczy też mieszkańców przy praniu i prasowaniu, zakupach czy rezerwacji biletów. Ponadto, do każdego apartamentu deweloper dołącza w prezencie ważną przez 10 lat kartę członkowską prestiżowego klubu Holmes Place, w którym mieszkańcy będą mogli korzystać z siłowni, basenu oraz salonu spa.

Idealne życie w idealnym miejscu to propozycja dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Jest idealnie dopasowana do oczekiwań klientów ceniących zalety miejskiego życia oraz komfort, jaki daje dostępność usług na najwyższym poziomie na wyciągnięcie ręki. Oferując takie rozwiązanie odpowiadamy na rosnące potrzeby najbardziej wymagającej grupy odbiorców. Oprócz prestiżu, jaki daje mieszkanie w wieży usytuowanej w centrum miasta zapewniamy im także pełen serwis hotelowy, który oszczędza ich czas i ułatwia codzienne życie – komentuje Michał Witkowski, dyrektor Marketingu i Sprzedaży Atlas Estates.

Dla osób zainteresowanych zakupem mieszkań w inwestycji Platinum Towers w hotelu Hilton zaaranżowano specjalny pokój przeznaczony na indywidualne spotkania z doradcą Platinum Towers. Podczas konsultacji można zapoznać się ze szczegółami oferty, obejrzeć postępy budowy z poziomu 20 piętra czy zwiedzić klub Holmes Place, który będzie dostępny dla przyszłych mieszkańców obu wież.

O Platinum Towers
Inwestycja jest częścią ekskluzywnego kompleksu apartamentowo-biurowo-hotelowego, usytuowanego u zbiegu ulic Grzybowskiej i Wroniej w Warszawie. Powierzchnia apartamentów oferowanych w Platinum Towers wynosi od 37 do 100 mkw. Na dwóch ostatnich piętrach zaprojektowane zostały przestronne penthouse’y o powierzchni od 147 do 216 mkw., z dużymi tarasami bądź ogrodami zimowymi. Na parterze budynków znajdą się przestrzenne recepcje o wysokości 9 metrów, zaprojektowane w stylu art déco. Ponadto budynek będzie strzeżony i monitorowany. Sprawną komunikację pomiędzy piętrami zapewnią cztery w pełni skomputeryzowane windy. Do dyspozycji mieszkańców oraz pozostałych użytkowników kompleksu będzie największy w Warszawie 3-kondygnacyjny parking. Średnia cena za mkw. apartamentu wynosi 20 500 PLN brutto. W koszt zakupu mieszkań zostały wkalkulowane również przylegające balkony.

autor: opracował: ak
zdjęcia: Atlas Estates

aktualizacja: 16.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.