Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Lusówko. Nowe domy jednorodzinne na Osiedlu Rozalin

tagi tematyczne deweloperzy Poznań dom bliźniak Novum Plus nowe domy Osiedle Rozalin
Lusówko. Dom bliźniaczy na Osiedlu Rozalin
Lusówko. Dom bliźniaczy na Osiedlu Rozalin

Deweloper Novum Plus buduje domy bliźniacze i wolno stojące pod Poznaniem. W pierwszym etapie Osiedla Rozalin powstały 23 domy – 6 bliźniaków i 17 domów wolno stojących. Aktualnie deweloper oferuje nowy dom bliźniaczy o powierzchni 129,9 mkw.

Dom z garażem można kupić za 425 tys. zł brutto. Oddanie budynku do użytku nastąpi w drugiej połowie 2012 roku.
Domy budowane są w technologii tradycyjnej z wykorzystaniem pustaków ceramicznych i dachówki ceramicznej. Deweloper zapewnia możliwość montażu wentylacji mechanicznej z odzyskaniem ciepła z powietrza wywiewanego, czyli tzw. rekuperację, centralny odkurzacz, a także zmiękczacz i filtr wody.

Zobacz także: Tarnowo Podgórne. Domy na sprzedaż


Lusówko. Dom bliźniaczy na Osiedlu Rozalin
Lusówko. Dom bliźniaczy na Osiedlu Rozalin
fot.: Novum Plus

W pierwszym etapie Osiedla Rozalin powstały 23 domy – 6 bliźniaków i 17 domów wolno stojących. Wszystkie zostały już sprzedane. W etapie drugim planowanych jest 50 kolejnych domów, także w większości wolno stojących. W ramach całej inwestycji przewidziano sześć etapów – łącznie ma powstać ponad 300 domów, głównie wolno stojących, ale także w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Wszystkie wybudowano na przestronnych, ogrodzonych działkach. Na Osiedlu Rozalin deweloper zadbał o infrastrukturę, m.in. wybudowano drogę dojazdową do osiedla, a także założono park z elementami placu zabaw dla dzieci.
Osiedle Rozalin powstaje w Lusówku, w gminie Tarnowo Podgórne, w pobliżu jeziora Lusowskiego i niedaleko terenów leśnych.

autor: źródło: LTM Communications

aktualizacja: 04.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.