Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie
sponsor

Małe Błonia - osiedle domów szeroko otwarte….

tagi tematyczne Amber deweloper deweloperzy Szczecin działki budowlane Małe Błonia osiedle domów
Osiedle domów Małe Błonia, Szczecin-Warszewo
Osiedle domów Małe Błonia, Szczecin-Warszewo

Powstające w Szczecinie osiedle domów jednorodzinnych Male Błonia to inwestycja wyjątkowa pod każdym względem. To nie tylko jedyne w tym mieście osiedle, w którym deweloper sprzedaje w pełni uzbrojone działki z gotową już całą infrastrukturą osiedla, ale miejsce realizujące ideę otwartości – rzadką w naszych czasach filozofię mieszkania blisko natury i innych ludzi.

Otwarci na ludzi
Zamiast reklam krzyczących ze stron gazet i przeglądarek internetowych, spółka Amber przekonuje do zakupu działek na osiedlu Małe Błonia... budując relacje z ludźmi. Deweloper zorganizował już dwa, cieszące się wielkim zainteresowaniem rowerowe Rajdy Małe Błonia.
- Oczywiście nie jest tak, że zrezygnowaliśmy z reklamy, ale część budżetu przeznaczonego na promocję angażujemy w organizację wydarzeń dla ludzi - tłumaczy Urszula Skudniewska, prezes spółki Amber. - Wychodzimy z założenia, że nasz klient kupuje u nas nie tylko grunt pod budowę domu, ale wybiera swoje miejsce do życia. Uważam, że najlepszym sposobem, by umożliwić mu podjęcie tak ważkiej decyzji, jest pokazanie mu już teraz jak to życie może wyglądać. 
Tradycyjnie strat Rajdu Rowerowego „Małe Błonia” odbywa się na miejscu inwestycji, czyli na osiedlu domów Małe Błonia. Uczestników od samego początku porywa niekwestionowany urok Wzgórz Warszewskich. - Dalej jest tylko piękniej - mówi Michał, trener odpowiedzialny za sportową część imprezy. - Trasa rekreacyjnej wycieczki rowerowej prowadzi bowiem po najciekawszych terenach Puszczy Wkrzańskiej i okolic.

Rajd rowerowy "Małe Błonia"
fot.: Amber
Rajd rowerowy "Małe Błonia"
fot.: Amber
Rajd rowerowy "Małe Błonia"
fot.: Amber
Rajd rowerowy "Małe Błonia"
fot.: Amber

Deweloper stawia także na wspieranie lokalnej społeczności poprzez np. współorganizowanie festynu integrującego mieszkańców Warszewa. Planowane są kolejne działania podkreślające zainteresowanie Ambera nie tylko sprzedażą działek, ale również budowaniem relacji z miastem, w którym osiedle funkcjonuje.
- Warszewo to osiedle, w którym społeczność lokalna jest bardzo silna i dynamiczna - mówi prezes. - Myślimy o tym, by nasi mieszkańcy nie byli oderwani od środowiska, w którym przyjdzie im żyć. Dlatego już teraz angażujemy się poprzez sponsoring w organizację imprez na osiedlu, w których uczestniczą między innymi nasi klienci. Chcemy też pokazać, że ludzie którzy zamieszkają na Małych Błoniach będą częścią barwnej i dobrze zorganizowanej społeczności.
Zdaniem Urszuli Skudniewskiej odejście od tradycyjnych form reklamy przynosi efekty - działki dobrze sprzedają się, budowane są już pierwsze domy. - Cieszy nas to zwłaszcza teraz, w okresie widocznego kryzysu na rynku nieruchomości i upewnia, że konsekwentne realizowanie spójnej strategii marketingowej, której przyświeca idea, przynosi efekty - dodaje Urszula Skudniewska.

Otwarci na jakość

Na obszarze 8 hektarów na Wzgórzach Warszewskich z widokiem na Zalew Szczeciński i rozlewiska Odry powstaje harmonijnie zorganizowane osiedle domów jednorodzinnych. Teren podzielono na 92 działki o powierzchni od 576 do 2004 metrów kwadratowych.

O wyjątkowości osiedla stanowią nie tylko walory lokalizacji takie jak: wspaniały widok ze wzgórza, bliskość terenów rekreacyjnych, dogodne skomunikowanie z centrum miasta, ale przede wszystkim wysoka kultura zabudowy. Wyjątkowy jest również spójny pomysł dewelopera na funkcjonowanie osiedla - naturalnie wpisującego się w otaczająca przestrzeń, dającego poczucie bezpieczeństwa, swobody i możliwości realizowania pasji jego mieszkańcom.

Osiedle domów Małe Błonia, Szczecin-Warszewo
Osiedle domów Małe Błonia, Szczecin-Warszewo
fot.: Amber
Osiedle domów Małe Błonia, Szczecin-Warszewo
Osiedle domów Małe Błonia, Szczecin-Warszewo
fot.: Amber

autor: Źródło: PAR EXCELLENCE

aktualizacja: 08.02.2013

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.