Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Małe, tanie działki budowlane: najnowsze oferty z Pomorza

tagi tematyczne agencje nieruchomości działki działki budowlane działki Gdańsk działki Gdynia działki na sprzedaż działki Sopot działki Trójmiasto grunty budowlane nieruchomosci Pomorze sprzedaż działek zakup działki
Przetoczyno, działka budowlana
Przetoczyno, działka budowlana

Wiosna to pora roku, kiedy wiele osób rozpoczyna aktywne poszukiwania działki pod budowę wymarzonego domu. Serwis Tuznajdziesz.pl stwarza możliwość wyszukania ciekawych działek w przystępnej cenie. Prezentujemy nieduże działki zlokalizowane w pobliżu Trójmiasta.

Bojano, cena 105 zł za mkw., powierzchnia 1907 mkw.
Ładna działka zlokalizowana w pobliżu luźnej zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość w kształcie trójkąta, który dłuższym bokiem przylega do drogi. Teren płaski, suchy, okolica cicha, widok na lasy. Przy granicy znajduje się prąd, gaz, woda. Dojazd drogą gruntową - utwardzoną. 
Przetoczyno, cena 90 zł za mkw., powierzchnia 1062 mkw.
Nieruchomość położona w kompleksie działek budowlanych, przy trasie do Wejherowa. W sąsiedztwie nowe domy, blisko las. Teren lekko nachylony w kierunku zachodnim. 
Chwaszczyno, cena 280 zł za mkw., powierzchnia 805 mkw.
Ładna, nieduża działka położona w pobliżu nowych domów jednorodzinnych, blisko lasu. Teren uzbrojony: w drodze woda, gaz, skrzynka z prądem na działce. Działka objęta aktualnym planem zagospodarowania. 
Wiczlino, cena 250 zł za mkw., powierzchnia 1533 mkw.
Działka budowlana przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo jednorodzinne; dopuszczalna wysokość zabudowy do dwóch kondygnacji z poddaszem.

Knybawa, cena 108 zł za mkw., powierzchnia 1016 mkw.
Foremna działka budowlana niedaleko Tczewa. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna.
Barwik, cena 70 zł za mkw., powierzchnia 1467 mkw.
Działka położona w kompleksie działek, ok. 20 km od Gdyni. W okolicy jeziora i lasy, szlak konny i turystyki pieszej i rowerowej - zimą szlak narciarstwa biegowego. Lokalizacja przy drodze wojewódzkiej 224, ze zjazdem na drogę lokalną prowadzącą do działek. Teren jest przeznaczony pod budownictwo jednorodzinne. Wszystkie media znajdują się w pobliżu. 


Zobacz ogłoszenia: działki budowlane na Pomorzu

autor: ak

aktualizacja: 08.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.