Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Malta Blue w Poznaniu

tagi tematyczne Malta Blue mieszkania Poznań
Malta Blue w Poznaniu
Malta Blue w Poznaniu

Malta Blue to nowoczesne osiedle z luksusowymi budynkami wielorodzinnymi, które powstanie w popularnej części Poznania - w pobliżu jeziora Maltańskiego. Inwestycja ma stanowić wizytówkę debiutującego na poznańskim rynku dewelopera - World Iris Development.

Wybór poznańskiej Malty na lokalizację inwestycji nie był przypadkowy. Takie usytuowanie umożliwi szybki dojazd do centrum, zapewniając jednocześnie interesującą infrastrukturę rekreacyjną. To dobra lokalizacja dla osób ceniących naturę i żyjących aktywnie. To również ośrodek życia kulturalnego i sportowego miasta.  
W ramach inwestycji powstaną dwa 5-kondygnacyjne budynki wielorodzinne, liczące w sumie 140 mieszkań jedno-, dwu- i trzypokojowych. Powierzchnia lokali wynosić będzie od 31 do 81 mkw. Do wszystkich mieszkań przewidziano balkony lub loggie, a do tych na ostatnim piętrze - duże, przestronne tarasy. Z kolei właściciele lokali na parterze będą mieli możliwość zagospodarowania ogródka.

Jak podkreśla inwestor, budynki będzie wyróżniać nowoczesna stylistyka. Nie zabraknie również elementów małej architektury. Pomiędzy budynkami powstanie pas zieleni oraz plac zabaw dla dzieci. Inwestor zadba również o chodniki, oświetlenie i wszelkie inne udogodnienia dla przyszłych mieszkańców. Stały monitoring oraz specjalnie wynajęta ochrona zapewnią spokój i bezpieczeństwo.
Na parterze usytuowane będą lokale usługowe, a w hali podziemnej miejsca postojowe dla każdego z mieszkańców.

Ceny lokali na osiedlu Malta zaczynają się od 7900 zł brutto za mkw. Rozpoczęcie prac budowlanych zaplanowano na jesień tego roku. Natomiast zakończenie budowy przewidziano na trzeci kwartał 2010 roku. Autorem projektu jest Pracownia Architektoniczna Litoborski i Marciniak. 
Firma World Iris Development jest polską marką, w ramach której połączono doświadczenie w zarządzaniu firmą deweloperską oraz zaplecze ekonomiczne i doradztwo finansowe zaczerpnięte z gruntu hiszpańskiego.

autor: opracował: as

aktualizacja: 16.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.