Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Matexi Polska rozpoczyna pierwszą inwestycję w Warszawie - nowe mieszkania przy Górczewskiej

tagi tematyczne deweloperzy Matexi mieszkania Warszawa nowe mieszkania

Na warszawskim Bemowie powstanie kameralny budynek, w którym znajdzie się 50 mieszkań. Inwestycja jest już w fazie realizacji, a oddanie mieszkań do użytkowania nastąpi w 2013 roku. Kolejne inwestycje mieszkaniowe Matexi planuje w dzielnicach Ursynów i Bielany.

Deweloper - firma Matexi Polska Sp. z o.o. uzyskał prawomocne pozwolenie na budowę dla swojej pierwszej inwestycji przy ul. Górczewskiej 142 w Warszawie oraz ogłosił wybór wykonawcy prac ziemnych. Prace nad kameralnym, mieszczącym 50 mieszkań budynkiem zostały już rozpoczęte i zgodnie z założonym harmonogramem powinny zakończyć się w połowie 2013 r.. Otrzymanie pozwolenia na użytkowanie spodziewane jest w trzecim kwartale 2013 roku. Przyszli klienci dewelopera będą mogli wybierać spośród mieszkań o powierzchni od 34 do 96 mkw., dwu- i trzypokojowych.

Mieszkania na Woli w Warszawie >

Matexi planuje także kolejne projekty mieszkaniowe - w pierwszym kwartale 2012 roku firma zakupiła kolejną działkę, tym razem na warszawskich Bielanach, na której zamierza wybudować średniej wielkości budynek mieszkalny z lokalami usługowymi na parterze. Dla działki uzyskano decyzję ustalającą warunki zabudowy. Deweloper rozpoczął już proces projektowania i zamierza rozpocząć budowę w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Ponadto firma zabezpieczyła działkę na warszawskim Ursynowie, dla której zamierza wystąpić o pozwolenie na budowę pod koniec 2012 roku. 
Matexi pracuje także nad kolejnymi zakupami gruntów i zamierza wprowadzić na rynek kolejne projekty jeszcze w nadchodzących miesiącach 2012 roku.

autor: Matexi Polska Sp. z o.o.

aktualizacja: 29.05.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.