Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Mąż do wynajęcia

tagi tematyczne drobne naprawy hydraulik Mąż do wynajęcia mycie okien naprawy domowe porządki remont mieszkania remonty sprzątanie sprzątanie Warszawa układanie glazury usługi elektryczne usługi porządkowe usługi remontowe
maz do wynajecia
maz do wynajecia

Naprawa cieknącego kranu, mycie okien, koszenie trawnika, odśnieżanie, odebranie rzeczy z pralni – tych i wielu innych zadań podejmie się mąż do wynajęcia.

Firma „Mąż do wynajęcia” specjalizuje się w kompleksowych usługach w zakresie naprawczo-konserwacyjnym. Oferta firmy skierowana jest przede wszystkim do osób, którym brakuje czasu na samodzielne wykonywanie domowych zadań.

Przykłady usług, których podejmie się „Mąż do wynajęcia”:
- zabranie zepsutego przedmiotu do serwisu i dostarczenie z powrotem
- zawiezienie psa do weterynarza
- odebranie dziecka ze szkoły
- zakupy
- pomoc w ustawianiu mebli
- zdejmowanie i zawieszanie firanek
- malowanie drzwi i okien
- wymiana umywalki i kabiny prysznicowej
- udrażnianie zatkanych urządzeń sanitarnych

„Mąż do wynajęcia” gwarantuje usługi najwyższej jakości oraz bezpieczeństwo i dyskrecję. Pracownicy firmy to fachowcy, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje i dysponują odpowiednim sprzętem. Wszyscy specjaliści mają unikalne identyfikatory i oznakowane samochody, dzięki którym są łatwo rozpoznawalni. Firma wystawia faktury VAT i udziela gwarancji na wykonane usługi.

Od 1 marca "Mąż do wynajęcia" jest dostępny nie tylko w Warszawie, ale też w Krakowie i w Kielcach.

W marcu firma wprowadziła innowacyjną na rynku polskim metodę rozliczeń z usługobiorcami: to klient będzie decydował ile według niego warta jest usługa i określi stawkę adekwatną do wykonanej pracy. „Mąż do wynajęcia” chce w ten sposób podkreślić, jak ważne jest dla firmy poczucie zadowolenia usługobiorcy. Fachowcy do wynajęcia chcą przez to zlikwidować barierę, która uniemożliwia wielu osobom skorzystanie z profesjonalnej pomocy hydraulika czy innego specjalisty od „prac domowych”.
Nowa oferta dotyczy usług zajmujących do 1 godziny czasu.

autor: Źródło: Boscaro Home Services sp. z o.o.

aktualizacja: 08.03.2010

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.