Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Mazurskie siedliska w atrakcyjnej cenie

tagi tematyczne domy Mazury działki na Mazurach nieruchomosci Mazury nieruchomości na Mazurach oferty sprzedazy Mazury siedliska
Duże siedlisko na Mazurach
Duże siedlisko na Mazurach

W mazurskich agencjach nieruchomości znajduje się dużo ciekawych ofert sprzedaży siedlisk zlokalizowanych w województwie warmińsko-mazurskim. Kilkuhektarowe działki wraz z zabudowaniami można kupić w bardzo atrakcyjnej cenie.

Poniżej prezentujemy trzy siedliska znalezione w serwisie tuznajdziesz.pl

Sokolity - siedlisko z pięknym ogrodem
Stary, przedwojenny, murowany dom, zlokalizowany na wzniesieniu, z którego roztacza się ładny widok na okolicę. W budynku przeprowadzono kapitalny remont (nowa instalacja centralnego ogrzewania oraz kominek). Zachowano niektóre elementy dawnego wystroju wnętrza m.in. oryginalną, drewnianą podłogę z desek modrzewiowych oraz piec kaflowy. Na terenie siedliska znajduje się budynek gospodarczy z czerwonej cegły. Zadbany i wypielęgnowany ogród zajmuje powierzchnię 7206 mkw. i jest obsadzony licznymi krzewami, drzewami i kwitnącymi bylinami. Istnieje możliwość dokupienia przyległych gruntów. Nieruchomość wyceniono na 280.000 PLN, a jej sprzedażą zajmuje się agencja Bracia Strzelczyk.

mazurskie_siedliska_2
mazurskie_siedliska_1

Pieniężno - siedlisko z oryginalnym domem w wiejskim stylu
Atrakcyjne siedlisko położone w gminie Lelkowo, w okolicach Pieniężna. Do sprzedaży przeznaczono część domu – bliźniaka, który ma osobne wejście i własne, zagospodarowane podwórko. Powierzchnia domu wynosi około 70 mkw. i składają się na nią dwie sypialnie, kuchnia, łazienka oraz duża weranda. Można również zagospodarować poddasze. Dom jest oryginalnie wykończony oraz umeblowany w starym, wiejskim stylu. Podłogę wykonano z desek, a w kuchni położono terakotę oraz glazurę. Pomieszczenia ogrzewane są za pomocą piecyka typu "koza". Bezpośrednio przy domu jest pięknie zagospodarowane podwórko oraz 5 hektarów ziemi, która przylega do niewielkiego strumienia oraz do lasu. Zabudowania gospodarcze to stodoła i garaż. Nieruchomość położona jest w odległości ok. 1 kilometra od drogi asfaltowej, do której prowadzi droga gminna, utwardzona. Siedlisko znajduje się w bardzo cichej i spokojnej okolicy, daleko od miejskiego zgiełku. Cena nieruchomości wynosi 180.000 PLN i obejmuje pełne wyposażenie, umeblowanie i zabudowę kuchni. Ofertę prezentuje olsztyńskie biuro nieruchomości Dom Polski.

mazurskie_siedliska_3
mazurskie_siedliska_4

autor: Agnieszka Karpińska; zdjęcia: Dom Polski, Bracia Strzelczyk

aktualizacja: 12.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.