Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Metrohouse otwiera kolejne biura

tagi tematyczne agencja nieruchomości Metrohouse

Sieć biur nieruchomości Metrohouse uruchomiła dwa kolejne biura. Pierwsze z nich zostało otwarte we Wrocławiu i jest jednostką własną Metrohouse, drugie to biuro franczyzowe w podwarszawskim Konstancinie.

 

To kolejne nowe biura Metrohouse uruchomione w tym roku. W pierwszym półroczu logo Metrohouse pojawiło się Olsztynie, Iławie i Kartuzach i po raz kolejny w Warszawie. Obecnie Metrohouse to sieć szesnastu agencji nieruchomości.
Ekspansja terytorialna Metrohouse przewiduje lokalizację placówek zarówno w największych polskich miastach i mniejszych miejscowościach interesujących z inwestycyjnego punktu widzenia. Jak twierdzi Jarosław Janczyński, dyrektor nowego oddziału we Wrocławiu, jest to miasto o dużym potencjale, które doskonale przyjmuje wszelkie nowości. Wprowadzenie nowej jakości w pośrednictwie na rynku nieruchomości będzie zapewnie pozytywnie przyjęte przez klientów korzystających z usług pośredników, przekonuje Jarosław Janczyński.
Biuro w Konstancinie to kolejna placówka uruchomiona przez pośredniczkę współpracującą już wcześniej z firmą. Przychodząc do pracy do jednego z oddziałów Metrohouse, już od samego początku wiedziałam, że moim celem jest stworzenie własnego biura w ramach sieci, mówi Natalia Świeboda, nowa franczyzantka Metrohouse. Jestem blisko związana z Konstancinem, mieszkam tu i na tym rynku czuję się najlepiej, dodaje Natalia Świeboda. Biuro będzie specjalizować się w obsłudze lokalnego rynku nieruchomości, który w dużej mierze składa się z domów jednorodzinnych, często o charakterze rezydencjalnym.
Prezes zarządu Metrohouse Mariusz Kania obiecuje, że kolejne półrocze także będzie owocować w otwarcia nowych biur. Niemal codziennie otrzymujemy zapytania o nasz system. Jestem przekonany, że obecna sytuacja na rynku pozwoli na dokonanie wielu pośrednikom chłodnej kalkulacji i podjęcie decyzji o konsolidacji w ramach silnej grupy, twierdzi Mariusz Kania.

autor: źródło: Metrohouse S.A.

aktualizacja: 07.07.2009

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.