Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Metrohouse otwiera kolejne biuro franczyzowe

tagi tematyczne Iława Metrohouse

Po otwarciu biura w Olsztynie, kolejnym, nowym punktem firmy Metrohouse w województwie warmińsko-mazurskim jest placówka w Iławie.

Podobnie jak olsztyńska placówka, również ten oddział będzie działał na zasadach franczyzy. Obszarem funkcjonowania biura będzie Iława i sąsiednie powiaty Pojezierza Iławskiego. – Rynek obrotu nieruchomościami na Warmii i Mazurach jest bardzo rozproszony. Dzięki konsolidacji pośredników jest szansa na stworzenie silnego podmiotu na tym obszarze, który umożliwi oferowanie nieruchomości z całego regionu północno-wschodniej Polski, twierdzi Mariusz Kania, prezes Metrohouse.
Oprócz pośrednictwa w sprzedaży, kupnie i wynajmie nieruchomości placówka umożliwi skorzystanie z doradztwa kredytowego oferowanego przez analityków Metrofinance. Oficjalne rozpoczęcie działalności biura planowane jest na początek kwietnia br.
Franczyzobiorca – Pan Zbigniew Bączek jest znanym w Iławie przedsiębiorcą. Prowadzi m.in. ośrodek wypoczynkowy Leśna oraz zakład produkcyjny stolarki aluminiowej i PCV.

 

autor: źródło: Metrohouse S.A.

aktualizacja: 16.06.2009

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.