Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Metrohouse otwiera nowe biura w Warszawie

tagi tematyczne Metrohouse Warszawa

Po otwarciu w ostatnich miesiącach biur franczyzowych w Gdańsku i Olsztynie, tym razem Metrohouse skupia się na rozwoju struktur w stolicy.

Do aktualnie działających w Warszawie biur, w marcu dołączą dwa kolejne zespoły brokerów i doradców nieruchomości. Pierwszy swoim zasięgiem będzie obejmował rejon Śródmieścia, drugi skupi się na obsłudze prawobrzeżnej Warszawy, ze szczególnym uwzględnieniem Pragi Południe, Rembertowa, Wesołej i Wawra.
Tym samym realizujemy kolejne punkty planu rozwoju spółki, mówi Mariusz Kania, prezes Metrohouse. Naszym zamierzeniem jest, by każdy pośrednik pracował najbliżej swojego miejsca zamieszkania, w rejonie, o którym dysponuje największą wiedzą. Tylko wtedy jest najbardziej skuteczny, dodaje Kania.
Osobami odpowiedzialnymi za kierowanie nowym oddziałami będą jedni z najlepszych brokerów, związani z Metrohouse niemal od początków funkcjonowania firmy na rynku: Piotr Jarosz i Piotr Kerner. Oprócz nowych oddziałów spółki, Metrohouse uruchomiło także dział rynku komercyjnego. Kierowanie działem powierzono Mariuszowi Paciorkowi, z wykształcenia prawnikowi, który od kilku lat zajmuje się transakcjami na rynku biur, działek inwestycyjnych i magazynów.

autor: źródło: Metrohouse S.A.

aktualizacja: 16.06.2009

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.