Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Miasteczko Regaty – Dom Development rozpoczyna IV etap

tagi tematyczne Białołęka mieszkania deweloperzy Warszawa Dom Development kobiałka regaty Miasteczko Regaty mieszkania deweloperskie Warszawa mieszkanie od dewelopera nowe miaszkania Białołęka nowe mieszkanie Warszawa
miasteczko regaty
miasteczko regaty

Dom Development SA rozpoczyna budowę oraz sprzedaż mieszkań IV etapu Osiedla Miasteczko Regaty przy ul. Kobiałka na warszawskiej Białołęce.

IV etap jest kontynuacją osiedla Miasteczko Regaty, w którym oddano już do użytku blisko 450 mieszkań. Nowy etap składa się łącznie z trzech 3-piętrowych nowoczesnych i eleganckich budynków, które będą położone w bezpośrednim sąsiedztwie Kanału Żerańskiego. Na osiedlu zaplanowano łącznie 202 mieszkania w wygodnych i praktycznych rozkładach o średniej powierzchni 53,85 mkw. Najmniejsze mieszkanie to kawalerka o powierzchni 32,5 mkw., natomiast największe to czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 93 mkw. Najwięcej zaplanowanych mieszkań, stanowiących blisko 40 proc. wszystkich lokali w inwestycji, to mieszkania dwupokojowe w najbardziej popularnych metrażach od 48,1 do 55 mkw.

miasteczko regaty

Przedział cenowy mieszkań IV etapu osiedla Miasteczko Regaty kształtuje się od 4900 do 5850 zł za mkw. Większość mieszkań IV etapu osiedla dostępnych jest w programie Rodzina na swoim. Klienci mają także możliwość skorzystania z oferty programów kredytowych przygotowanych przez Dom Development we współpracy z bankami działającymi w Polsce oraz ze wsparcia doradców wewnętrznego Działu Doradztwa Kredytowego.

Pod IV etapem inwestycji znajdzie się 1-poziomowa hala garażowa, w której przewidziano 111 miejsc garażowych: 87 miejsc w cenie 23000 zł oraz 24 miejsca ze schowkiem w cenie 25000 zł. Na terenie osiedla do dyspozycji mieszkańców będzie 90 miejsc postojowych w cenie 10000 zł. Dodatkowo w hali garażowej zaplanowano 97 komórek lokatorskich w cenie 5000 zł.

Dom Development zagospodarował już na wysokości III i IV etapu Miasteczka Regaty odcinek nabrzeża Kanału Żerańskiego, który bezpośrednio przylega do inwestycji. Pomiędzy kanałem i osiedlem powstały już ławeczki do wypoczynku, ścieżka spacerowa oraz pomost, z którego mogą korzystać mieszkańcy osiedla.

Planowane oddanie do użytku IV etapu to lipiec 2011 roku. Wartość tej inwestycji wyniesie około 56 mln zł.

Autorem projektu IV etapu osiedla Miasteczka Regaty jest pracownia Inwestprojekt Białystok, natomiast wykonawcą firma KALTER.

autor: Źródło: M + G

aktualizacja: 04.03.2010

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.