Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Mieszkania bezczynszowe: kolejny etap inwestycji Rudy Rydz Warszawie

tagi tematyczne deweloper Dolcan mieszkania bezczynszowe mieszkania Warszawa osiedle mieszkaniowe Rudy Rydz
Mieszkania bezczynszowe. Osiedle Rudy Rydz w Warszawie
Mieszkania bezczynszowe. Osiedle Rudy Rydz w Warszawie

Dolcan rozpoczął czwarty etap inwestycji mieszkaniowej Rudy Rydz w warszawskim Rembertowie. W nowej części osiedla mieszkań bezczynszowych powstanie 16 segmentów, a w każdym po cztery oddzielne mieszkania na parterze lub piętrze. Deweloper wkrótce rozpocznie sprzedaż mieszkań na tym osiedlu.

Najnowszy etap osiedla Rudy Rydz powstanie do końca II kwartału 2013 r. Osiedle położone będzie w zielonej części Rembertowa, a działka, na której powstanie inwestycja zlokalizowana jest w kompleksie leśnym.

Zobacz także: mieszkania na sprzedaż, Warszawa, Rembertów

Osiedle mieszkaniowe przy ul. Kadrowej to 16 segmentów, w każdym znajdą się po cztery oddzielne mieszkania – dwa na parterze i dwa na pierwszym piętrze. Najmniejsze mieszkania w czwartym etapie osiedla Rudy Rydz będą miały powierzchnię ponad 50 mkw., a największe ok. 70 mkw. Te na górze będą miały dodatkowo wysokie poddasze do samodzielnego zagospodarowania, dzięki czemu metraż automatycznie się podwaja. Zatem kupując 70-metrowe mieszkanie na pierwszym piętrze zyskujemy drugie tyle, co daje 140 mkw. powierzchni. Dodatkową zaletą mieszkań na piętrze są też dwa, a w niektórych mieszkaniach aż trzy balkony. Wszystkie mieszkania będą miały przypisane własne gródki i miejsca parkingowe w cenie mieszkania.

Mieszkania bezczynszowe. Osiedle Rudy Rydz w Warszawie
Mieszkania bezczynszowe. Osiedle Rudy Rydz w Warszawie
fot.: źródło: GlobalBrand Institute
Mieszkania bezczynszowe. Osiedle Rudy Rydz w Warszawie
Mieszkania bezczynszowe. Osiedle Rudy Rydz w Warszawie
fot.: źródło: GlobalBrand Institute

Mieszkania na osiedlu Rudy Rydz to mieszkania bezczynszowe. A zatem koszty ich utrzymania zmniejszają się, ponieważ nie ma wydatków na administrację osiedla, sprzątanie czy oświetlenie wspólnych powierzchni, bo tych wspólnych części po prostu nie będzie. Każde mieszkanie to odrębna, niezależna część budynku.

Firma Dolcan w grudniu 2011 r. rozpoczyna sprzedaż mieszkań z czwartego etapu osiedla Rudy Rydz. Ceny mieszkań nie będą różnić się znacznie od tych, które obowiązują we wcześniejszych etapach, czyli od 5.800 zł za mkw. Dla wielu kupujących istotne jest to, że mieszkania będą kwalifikowały się do programu Rodzina na swoim, co od przyszłego roku może być coraz trudniejsze w związku z rozpoczęciem wygaszania programu przez rząd.

Warszawa-Rembertów, mieszkanie na sprzedaż
Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50mkw. Jeden pokój połączony jest z kuchnią o pow. 31 mkw. Nowy budynek - rok budowy 2004. Bardzo cicha okolica. Dobra komunikacja, 3 min. do przystanku autobusowego. Dużo terenów zielonych, dogodne miejsce na wycieczki rowerowe i spacery.

autor: źródło: GlobalBrand Institute

aktualizacja: 08.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.