Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Mieszkania bezczynszowe: rusza budowa czterech nowych inwestycji w Warszawie

tagi tematyczne Czerwona Jarzębina deweloperzy Warszawa Dolcan Kamyk Zielony Konik Polny mieszkania bezczynszowe mieszkania Białołęka mieszkania Dolcan mieszkania Rembertów mieszkania Targówek nowe mieszkania Warszawa Rudy Rydz
Osiedle Kamyk Zielony, Warszawa Białołęka, ul. Kamykowa
Osiedle Kamyk Zielony, Warszawa Białołęka, ul. Kamykowa

Dolcan wprowadza na rynek nieruchomości mieszkania bezczynszowe. W bieżącym kwartale deweloper planuje rozpocząć budowę czterech nowych osiedli: Konik Polny, Czerwona Jarzębina, Rudy Rydz oraz Kamyk Zielony.

Mieszkania bezczynszowe, według dewelopera, umożliwiają generowanie większych oszczędności, ze względu na niższe koszty eksploatacji oraz brak części wspólnych, które wymagają regularnego czyszczenia, przeglądu oraz konserwacji. Lokale tego typu pozwalają również na instalację elementów niedostępnych w blokach mieszkalnych, ale mile widzianych przez lokatorów, np. kominka. Dodatkowo, do każdego z mieszkań, deweloper dodaje miejsce parkingowe, co eliminuje
konieczność zakupu miejsca w garażu, generując kolejną oszczędność  na poziomie ok. 30 – 40 tys. złotych.

Mieszkania 3-pokojowe, Warszawa Białołęka

Konik Polny to inwestycja zlokalizowana przy ulicy Lewandów na warszawskiej Białołęce. W ramach  projektu wybudowane zostaną mieszkania bezczynszowe, rozlokowane w czterech typach domów. Mieszkania będą miały dogodny układ pomieszczeń. Powierzchnia lokali od 59 do 83 mkw. Osiedle objęte jest programem „Rodzina na Swoim”.

Konik Polny, Warszawa Białołęka, ul. Lewandów
Konik Polny, Warszawa Białołęka, ul. Lewandów
Konik Polny, Warszawa Białołęka, ul. Lewandów
Konik Polny, Warszawa Białołęka, ul. Lewandów

 

Czerwona Jarzębina to osiedle, które powstanie  na warszawskim Targówku, w dzielnicy Zacisze. Inwestycja składa się z 6 typów domów z mieszkaniami o zróżnicowanych powierzchniach od 79 do 110 mkw.

autor: Źródło: Core PR

aktualizacja: 16.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.