Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Mieszkania do remontu

tagi tematyczne aranżacja mieszkania mieszkania centrum warszawa mieszkania Śródmiescie Warszawa mieszkanie Chmielna mieszkanie do remontu Nowogrodzka Nieruchomości remont mieszkania rynek wtórny mieszkań w Warszawie sprzedaż mieszkań Warszawa
mieszkanie_emilii plater
mieszkanie_emilii plater

Kupując mieszkanie coraz częściej zamiast gotowego, wykończonego, nabywcy wybierają lokal do odświeżenia albo do kapitalnego remontu. Argumentem przemawiającym za takim wyborem jest niższa cena i możliwość aranżacji mieszkania według własnego pomysłu.

Przed rozpoczęciem poszukiwań mieszkania warto się zastanowić, czy szukamy mieszkania, do którego będzie można się wprowadzić bez dodatkowych nakładów finansowych, czy poszukujemy lokalu do remontu lub mniejszych modernizacji. Rozbieżność cen nieruchomości o podobnym metrażu i lokalizacji może być bardzo duża, w zależności od standardu, jaki reprezentuje nieruchomość. Nabywanie mieszkania czy domu w stanie idealnym ma niewątpliwą zaletę, jaką jest oszczędność czasu potrzebnego na zorganizowanie i przeprowadzenie remontu. Natomiast mieszkanie do remontu czy chociażby źle urządzone zawsze można uatrakcyjnić, jeżeli oczywiście jego układ ma w sobie potencjał. Zazwyczaj każde mieszkanie można zmodernizować czy też zmienić tylko niektóre elementy wystroju, tak żeby po remoncie zmieniło się w atrakcyjny lokal.

Przedstawiamy kilka warszawskich mieszkań kwalifikujących się do remontu, których atutem jest bardzo dobra, śródmiejska lokalizacja.

W kamienicy przy ul. Hożej
Mieszkanie w przedwojennej kamienicy (1930 r.), dwa wysokie pokoje, powierzchnia 63 mkw. Nad sypialnią i połową salonu jest antresola. Nowe, duże okna; na podłogach parkiet. Wnętrze można zaaranżować w dowolny sposób. Budynek z windą. 

Hoża_mieszkanie
Warszawa, ul. Hoża, mieszkanie 2-pokojowe
Hoża_mieszkanie
Warszawa, ul. Hoża, mieszkanie 2-pokojowe


Ul. Krochmalna, mieszkanie spółdzielcze
3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na trzynastym piętrze; 48 mkw. W budynku jest ochrona i monitoring, a na parterze elegancki hol. Mieszkanie rozkładowe; nowe instalacje; kilkuletnie, drewniane okna. W pokojach i w przedpokoju położony jest parkiet (do cyklinowania). Kuchnia i łazienka do remontu. Dobra lokalizacja - niedaleko jest Hala Mirowska, bazarek, przychodnia, szkoły i restauracje.

krochmalna_mieszkanie
Warszawa, ul. Krochmalna, mieszkanie 3-pokojowe
mieszkanie_krochmalna
Warszawa, ul. Krochmalna, mieszkanie 3-pokojowe

autor: Oprac. Agnieszka Karpińska

aktualizacja: 10.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.