Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Mieszkania i lokale użytkowe w Olsztynie – Kopernik Park

tagi tematyczne ceny mieszkań deweloperzy Kopernik Park mieszkania Olsztyn Olsztyn OPB Development
Kopernik Park w Olsztynie - elewacja południowa
Kopernik Park w Olsztynie - elewacja południowa

OPB Development rozpoczyna realizację nowoczesnej inwestycji mieszkaniowej z funkcją handlowo-usługową. Kompleks Kopernik Park będzie wyróżniała nowoczesna architektura, wysoki standard wykonania i wykończenia budynków.

Kopernik Park powstaje na działce po byłym kinie Kopernik, w ścisłym centrum miasta, przy ulicy 1 Maja. Część mieszkalna kompleksu to cztery budynki liczące od 5 do 7 kondygnacji. Natomiast przy ulicy Partyzantów powstanie budynek o przeznaczeniu biurowo-handlowym. Nietypowe bryły kompleksu o nieregularnych kształtach i różnej wysokości będą tworzyły unikalną przestrzeń i dodadzą inwestycji wielkomiejskiego charakteru. W sumie na osiedlu powstanie 111 funkcjonalnych i przestronnych mieszkań i apartamentów liczących od jednego do czterech pokoi. Metraże lokali zawierają się w przedziale od 31 do 97 mkw. Ceny mieszkań będą wahały się od 5,6 do 6,3 tys. PLN za mkw.

Najnowsze ogłoszenia: mieszkania na sprzedaż w Olsztynie

Kopernik Park w Olsztynie - elewacja wschodnia
fot.: OPB Development
Kopernik Park w Olsztynie - dziedziniec
fot.: OPB Development
Kopernik Park w Olsztynie - elewacja południowa
fot.: OPB Development
Olsztyn - Kopernik Park, wnętrze budynku
fot.: OPB Development

Pod budynkami powstanie podziemna, dwupoziomowa hala garażowa, w której zainstalowany zostanie monitoring. Zaplanowano również komórki lokatorskie. Do dyspozycji mieszkańców będzie prywatny fitness club – The One. Na terenie osiedla zaprojektowano także portiernię.

Deweloper podkreśla ponadprzeciętny standard projektu. Eleganckie elewacje budynków zostaną wykonane z systemowych płyt elewacyjnych wysokiej jakości i w ciepłej kolorystyce. Okna, które będą założone od strony głównych, ruchliwych ulic będą miały podwyższony standard izolacyjności akustycznej. Zainstalowane zostaną windy renomowanego producenta. Inwestor zadba również o osiedlowe tereny zieleni parkowej, oświetlenie oraz elementy małej architektury. 

Kopernik Park to inwestycja korzystnie zlokalizowana w centrum Olsztyna. Dzięki temu przyszli mieszkańcy będą mieli dobry dostęp do wszelkich miejskich atrakcji, udogodnień i połączeń komunikacyjnych z innymi rejonami miasta.

Inwestycja realizowana przez OPB Development to również dobra lokalizacja dla biznesu - prestiżowe i reprezentacyjne miejsce w samym sercu miasta. Powierzchnie handlowo-usługowe znajdą się na parterowej kondygnacji budynków zlokalizowanych wzdłuż ul. 1 Maja i będą dostępne z poziomu chodnika. Natomiast w piątym budynku, który powstanie przy ul. Partyzantów zaplanowano powierzchnie handlowo-usługowe i biurowe. Wszystkie kluczowe dla prowadzenia biznesu instytucje znajdują się w zasięgu spaceru lub kilkuminutowej podróży samochodem. Bliskość głównych arterii komunikacyjnych miasta, sklepów, obiektów rekreacyjnych i kulturalnych powinna zapewnić stały dopływ klientów.

Planowany termin oddania inwestycji do użytku to grudzień 2013 r.

autor: OPB Development

aktualizacja: 29.05.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.