Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Mieszkania na gdańskiej Wyspie Spichrzów

tagi tematyczne mieszkania Gdańsk Mill-Yon nowe mieszkania Wyspa Spichrzów
Mieszkania na gdańskiej wyspie
Mieszkania na gdańskiej wyspie

Spółka Mill-Yon rozpoczęła przygotowania do przedsprzedaży mieszkań w jednej z prestiżowych lokalizacji Gdańska - na Wyspie Spichrzów.

Projekt zakłada wykonanie elewacji budynków i dachów z czerwonej cegły, dzięki czemu inwestycja idealnie wkomponuje się w historyczną architekturę Wyspy Spichrzów i Starego Miasta. Osiedle Aura Island będzie się składać z 3 budynków, w których znajdzie się 368 komfortowych apartamentów o powierzchni od 50 do 150 mkw. Każde z mieszkań będzie miało taras lub balkon, a większość lokali – widok na Nową Motławę. Ostatnie piętra zajmą dwupoziomowe penthousy z kilkudziesięciometrowymi tarasami. W podziemiach budynków lokatorzy otrzymają do dyspozycji około 400 miejsc parkingowych.

 

Inwestycja Aura Island jest realizowana przez Mill-Yon Gdańsk Sp. z o.o., która należy do międzynarodowego holdingu The Izrael Land Development Company Limited (ILDC), działającego od 1909 roku na wszystkich kontynentach. Spółka zadebiutowała na polskim rynku w marcu 2006 roku budową nowoczesnego kompleksu mieszkalnego Aura Park w Wilanowie.

Mieszkania w Gdańsku

autor: źródło: Mill-Yon Sp. z o.o.

aktualizacja: 16.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.