Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Mieszkania na poddaszu - oferty Kraków, Szczecin

tagi tematyczne mieszkania do sprzedaży Kraków mieszkanie oferty mieszkań Krakow oferty mieszkań Szczecin poddasze strych Szczecin
Na poddaszu
Na poddaszu

Mieszkania na poddaszach i strychach mają specyficzny klimat, a możliwości aranżacji tego typu wnętrz są nieograniczone.

Atutem poddaszy są duże, otwarte przestrzenie i niekonwencjonalnie doświetlone wnętrza np. dzięki oknom połaciowym. Zaletą może być też zróżnicowana wysokość pomieszczeń, która pozwala na nietypowe rozwiązania np. stworzenie antresoli, dzięki której zyskuje się dodatkową powierzchnię służącą jako miejsce do spania lub kącik do pracy. Na strychach zazwyczaj są widoczne elementy drewnianej konstrukcji dachu – więźba i słupy, które wraz z oryginalnymi skosami i oknami o nietypowych kaształtach dodają poddaszom uroku.

Przedstawiamy trzy mieszkania zlokalizowane na poddaszach. Oferty pochodzą z serwisu tuznajdziesz.pl

Szczecin, ul. 5 Lipca
Duże mieszkanie, które powstało po adaptacji strychu. Powierzchnia całkowita to 115 mkw., a użytkowa 95 mkw. Wnętrze typu studio - duża otwarta przestrzeń, salon połączony jest z jadalnią i kuchnią. Pokoje są przechodnie, a jeden z nich ma garderobę. W mieszkaniu zamontowano okna PVC, a na podłogach zastosowano panele i wykładzinę. Na tle bardzo jasnej kolorystyki ścian i podłóg wyróżniają się ciemne, drewniane belki, co dodaje wnętrzu elegancji. W mieszkaniu znajduje się kominek. Atutem lokalu jest też obszerna łazienka z dużą wanną. Informacji o ofercie udziela biuro Inwestor Nieruchomości

na Poddaszu szczecin
na poddaszu szczecin2


Kraków, ul. Zamenhofa
Nieduże mieszkanie (36 mkw.) usytuowane na poddaszu. Lokal znajduje się w kamienicy na Starym Mieście, niedaleko dworca głównego. Mieszkanie jest przytulne, ciche i zadbane. Dzięki oknom połaciowym wnętrze jest dobrze doświetlone. Na podłogach znajduje się  parkiet, ściany w łazience wyłożono płytkami. W kuchni są meble w zabudowie. Mieszkanie ma odrębny kocioł gazowy służący do ogrzewania. Sprzedażą nieruchomości zajmuje się ELITE PROPERTIES Sp. z o.o.

krakow3
krakow4

autor: Oprac. Agnieszka Karpińska

aktualizacja: 12.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.