Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Mieszkania na warszawskiej Woli – projekt Verdis

tagi tematyczne deweloper mieszkania Warszawa Ronson Development Verdis
Osiedle Verdis, Warszawa Wola
Osiedle Verdis, Warszawa Wola

Inwestycja mieszkaniowa Verdis to 352 mieszkania w ośmiu budynkach. Projekt realizowany jest przez Ronson Development. Deweloper oferuje mieszkania w cenie od 6800 zł za mkw.

Inwestycja Verdis realizowana jest w czterech etapach. W pierwszym etapie  powstaje 128 mieszkań w dwóch budynkach sześciopiętrowych i jednym siedmiopiętrowym. Mieszkania będą miały popularne rozkłady, a ich wielkość będzie wahać się od 42 do 108 m2. Ponad 2/3 dostępnych lokali to mieszkania 3- lub 4-pokojowe. Jeden z lokali zostanie przeznaczony na Klub Malucha, w którym pod okiem wykwalifikowanych opiekunów dzieci będą mogły spędzać czas pod nieobecność rodziców.

Osiedle Verdis, Warszawa Wola
fot.: NBS Communications
Osiedle Verdis, Warszawa Wola
fot.: NBS Communications
Osiedle Verdis, Warszawa Wola
fot.: NBS Communications

Inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Wola. W pobliżu znajduje się Park Szymańskiego, Sowińskiego oraz Moczydło. Niedaleko - przy ulicy Górczewskiej, planowana jest stacja drugiej linii metra. 

Projekt przygotowała pracownia Mąka Sojka Architekci, a generalnym wykonawcą jest Mostostal Warszawa. Zakończenie budowy planowane jest na III kw. 2012 r.

W dniach 18-19 lutego 2012 r. Ronson organizuje dni otwarte na terenie osiedla Verdis. Odwiedzający, oprócz mieszkania pokazowego, będą mogli zobaczyć zaawansowanie prac na budowie, a także 4-pokojowe mieszkania, które do końca lutego 2012 r. oferowane są w specjalnej cenie 6800 zł za m2.

Zobacz także: Mieszkania na sprzedaż, Warszawa Wola

autor: Źródło: NBS Communications

aktualizacja: 30.05.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.