Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Mieszkania Pod Słońcem na Bemowie w Warszawie

tagi tematyczne Budimex mieszkania Bemowo Pod Słońcem
Mieszkania na Bemowie, osiedle Pod Słońcem
Mieszkania na Bemowie, osiedle Pod Słońcem

Budimex Nieruchomości rozpoczyna budowę nowego, kameralnego osiedla Pod Słońcem na warszawskim Bemowie. W ofercie dewelopera znajdują się 42 mieszkania w cenie 5900 zł za mkw. Zaplanowano zróżnicowane metraże, w tym nieduże, dwupokojowe mieszkania o powierzchni od 37 metrów kwadratowych.

Inwestycja Pod Słońcem realizowana jest przy ul. Batalionów Chłopskich, w kameralnej części dzielnicy, dlatego tworzyć ją będzie niewysoki 3- i 4-piętrowy budynek, który dobrze wpisze się w okoliczną, niewysoką zabudowę.

Sprawdź także: mieszkania na Bemowie, Warszawa

W pierwszym etapie inwestycji powstanie 99 mieszkań. Będą to kawalerki o metrażach od 27 mkw., ale również mieszkania 2-pokojowe od 37 mkw. i 3-pokojowe od 59 metrów. Powstaną także „czwórki”, których powierzchnie zaczynają się od 71 mkw. Lokale zostały tak zaprojektowane, by mieszkańcy mieli w przyszłości możliwość zmiany rozkładu mieszkania.

Mieszkania na Bemowie, osiedle Pod Słońcem
Mieszkania na Bemowie, osiedle Pod Słońcem
fot.: Budimex Nieruchomości
Mieszkania na Bemowie, osiedle Pod Słońcem
Mieszkania na Bemowie, osiedle Pod Słońcem
fot.: Budimex Nieruchomości

Wszystkie lokale będą miały balkon, taras lub przydomowy ogródek. Zaplanowano miejsca postojowe w podziemnych halach garażowych, stojaki rowerowe, komórki lokatorskie i plac zabaw. Wykonane zostanie ogrodzenie i instalacja monitoringu.
Słoneczne inspiracje nawiązujące do nazwy osiedla mają być widoczne w aranżacji części wspólnych, balkonów, ogródków oraz klatek schodowych. Jedną z ciekawszych będzie model układu słonecznego wkomponowany w posadzkę ogrodowego dziedzińca.
Ceny mieszkań zaczynają się od 5900 zł brutto za jeden mkw. Aż 42 mieszkania spełniają wymogi rządowego programu Rodzina na swoim. Najtańsze mieszkanie kosztuje 181 170 zł. Zakup miejsca postojowego nie jest obowiązkowy.

Zakończenie budowy planowane jest na I kwartał 2014 roku.

autor: Źródło: Core PR

aktualizacja: 08.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.