Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Mieszkania w inwestycji Malta Fountain

tagi tematyczne deweloperzy Poznań Łacina Dom Malta Fountain mieszkania Poznań
Mieszkania w Poznaniu, Malta Fountain
Mieszkania w Poznaniu, Malta Fountain

Spółka Łacina Dom kończy budowę mieszkań przy ulicy Milczańskiej w Poznaniu. Ceny mieszkań zaczynają się od 5 800 zł brutto za mkw. Deweloper planuje oddać osiedle w marcu 2013 roku.

Malta Fountain wchodzi w skład popularnego wśród poznaniaków osiedla Polanka. Budowa kompleksu rozpoczęła się w 2011 roku. Inwestycja składa się z sześciokondygnacyjnego budynku mieszkalnego z lokalami użytkowymi na parterze. Łącznie powstanie 129 mieszkań o powierzchni od 27 do 114 mkw. oraz 11 lokali użytkowych, których wielkość może być dostosowana do potrzeb najemców. W podziemiu znajduje się dwupoziomowa hala garażowa wraz ze specjalnym miejscem do przechowywania rowerów, czy wózków dziecięcych. Wszystkie mieszkania mają balkony, a na ostatnim piętrze są przestronne tarasy.

Deweloper proponuje wykończenie mieszkań pod klucz w trzech wariantach cenowych. Do końca 2012 roku w Malta Fountain przy zakupie mieszkania można jeszcze skorzystać z programu Rodzina na swoim.

Inwestor zadba o małą architekturę osiedla - powstanie plac zabaw dla dzieci, tereny zieleni i oświetlenie. Kompleks mieszkaniowy będzie przystosowany do całodobowej ochrony wraz z kontrolą dostępu.

Najnowsze ogłoszenia: mieszkania w Poznaniu

Mieszkania w Poznaniu, Malta Fountain
Mieszkania w Poznaniu, Malta Fountain
fot.: Łacina Dom
Mieszkania w Poznaniu, Malta Fountain
Mieszkania w Poznaniu, Malta Fountain
fot.: Łacina Dom

autor: Źródło: Mission Public Relations

aktualizacja: 29.05.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.