Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Mieszkania w Luboniu wybuduje Immo Invest

tagi tematyczne deweloper Poznań Immo Invest mieszkania Luboń Osiedle Wschodnia
Mieszkania w Luboniu przy ulicy Wschodniej
Mieszkania w Luboniu przy ulicy Wschodniej

Przy ulicy Wschodniej w Luboniu Immo Invest zrealizuje dwa budynki wielorodzinne ze 110 mieszkaniami. Budowa Osiedla Wschodnia podzielona została na dwa etapy, z których pierwszy zakończy się w drugim kwartale 2013 roku. Luboń jest dogodnie położony w sąsiedztwie Poznania i  Wielkopolskiego Parku Narodowego.

W pierwszym etapie Osiedla Wschodnia powstanie czterokondygnacyjny budynek z 56 mieszkaniami. W sprzedaży znajdują się kawalerki oraz mieszkania 2- i 3-pokojowe. Ich powierzchnia będzie wynosić od 31,2 do 62 mkw., a cena rozpoczyna się od 4028 zł netto za mkw. Do każdego lokalu przynależy balkon, a właściciele lokali na parterze będą mieli do dyspozycji ogródek lub obszerny taras.

Mieszkania w Luboniu >>

Deweloper promuje takie atuty inwestycji jak: duże okna, funkcjonalny rozkład mieszkań i nowoczesny charakter osiedla. Pod budynkiem znajdować się będzie hala garażowa z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi o różnych powierzchniach. Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, wygodne podjazdy, winda łącząca garaż z ostatnią kondygnacją to zalety osiedla, dzięki którym będzie ono przyjazne dla wszystkich mieszkańców, również osób starszych.

Mieszkania w Luboniu przy ulicy Wschodniej
Mieszkania w Luboniu przy ulicy Wschodniej
fot.: Immo Invest
Mieszkania w Luboniu przy ulicy Wschodniej
Mieszkania w Luboniu przy ulicy Wschodniej
fot.: Immo Invest

Na Osiedlu Wschodnia zostaną wprowadzone nowoczesne rozwiązania proekologiczne. - Zamiast tradycyjnych kotłów gazowych w mieszkaniach na Osiedlu Wschodnia zastosujemy nowoczesne i oszczędne pompy ciepła powietrze/woda - wyjaśnia Mariusz Urbanek z firmy Immo Invest. - Planując inwestycję postawiliśmy na alternatywne źródła energii, gdyż troska o środowisko naturalne stała się jednym z naszych priorytetów. Pompy ciepła są bez wątpienia najbardziej energooszczędnymi urządzeniami dostępnymi na rynku. Ogrzewają lokale i zaopatrują je w ciepłą wodę. Dodatkowym ich atutem są bardzo niskie koszty eksploatacji dające aż 30% oszczędności rocznie – dodaje M. Urbanek.

Wokół osiedla jest dobrze rozwinięta infrastruktura, są liczne lokale użytkowe, szkoły, przedszkola, centra handlowe i sklepy. Deweloper planuje wykonać obiekty małej architektury. Powstaną chodniki, zagospodarowane zostaną tereny zieleni, powstanie plac zabaw.

W drugim etapie, którego zakończenie przewidziane jest na koniec 2013 roku, powstanie budynek 5-kondygnacyjny. Powierzchnia lokali zwiększy się do 70 mkw., a inwestycja zostanie uzupełniona o lokale usługowe o powierzchni od 88 do 400 mkw. Za projekt odpowiedzialna jest Pracownia projektowa A.N.I Anna Smólska.

autor: Źródło: Mission Public Relations

aktualizacja: 29.05.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.