Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Mieszkania w Poznaniu: nowa inwestycja Monday Development

tagi tematyczne Chwiałkowskiego 8 kamienica Kamienica Wildecka Monday Development nowa inwestycja nowe mieszkania Poznań
Nowa kamienica w Poznaniu. Monday Development
Nowa kamienica w Poznaniu. Monday Development

Kamienica powstanie u zbiegu ulic Chwiałkowskiego i Przemysłowej w poznańskiej dzielnicy Wilda. W budynku zaprojektowano 38 mieszkań i 5 lokali użytkowych.

Spółka deweloperska Monday Development zakupiła działkę w centrum Poznania wraz z projektem architektonicznym budynku mieszkalnego. Uzyskano już pozwolenie na budowę, a rozpoczęcie inwestycji przewidziano na sierpień 2011 r.
Nowa inwestycja powstanie na działce o powierzchni 613 mkw. Elegancka kamienica będzie nawiązywała stylem do sąsiedniej zabudowy historycznej, ale w odświeżonej, nowocześniejszej formie. Budynek będzie miał ciekawe detale. Przez dwie kondygnacje elewacji północnej będą biegły wąskie harmonijnie rozłożone wykusze. Portfenetry zostaną zabezpieczone stalowymi, ocynkowanymi balustradami z wypełnieniem z bezpiecznego szkła. Na ostatniej kondygnacji rozmieszczono w dachu lukarny oraz okna połaciowe. Całkowita powierzchnia mieszkalno - usługowa budynku będzie wynosić 2 tys. mkw.

Zobacz także: mieszkania w Poznaniu, dzielnica Wilda

Nowa kamienica w Poznaniu. Monday Development
Nowa kamienica w Poznaniu. Monday Development
fot.: Perception PR
Nowa kamienica w Poznaniu. Monday Development
Nowa kamienica w Poznaniu. Monday Development
fot.: Perception PR

Kamienica będzie miała sześć kondygnacji. W budynku zaprojektowano 38 mieszkań jedno-, dwu- i trzypokojowych o powierzchni od 29 do 58 mkw. Na parterze usytuowanych zostanie 5 lokali użytkowych o łącznej powierzchni 270 mkw., a w kondygnacji podziemnej – hala garażowa na 17 miejsc postojowych. W kamienicy będzie winda. Cena metra kwadratowego mieszkania będzie wynosić ok. 6700 - 7400 zł. Zakończenie budowy zaplanowano na III kwartał 2012 roku.

Projekt budynku został przygotowany przez pracownię architektoniczną Insomia Szymon Januszewski.

autor: Źródło: Perception PR

aktualizacja: 05.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.