Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Mieszkania we Wrocławiu. ATAL zakończył pierwszy etap Osiedla Mieszczańskiego

tagi tematyczne Agrestowa Aleja Atal deweloperzy Wrocław mieszkania Wrocław Osiedle Mieszczańskie
Wrocław, Osiedle Mieszczańskie II
Wrocław, Osiedle Mieszczańskie II

Deweloper ATAL zakończył realizację pierwszego obiektu na Osiedlu Mieszczańskim II we Wrocławiu. W centrum miasta, przy ulicy Hubskiej powstało 119 mieszkań. Ceny kształtują się na poziomie od 6100 zł brutto za mkw.

Osiedle Mieszczańskie II to kompleks dwóch 7-kondygnacyjnych budynków. W pierwszym etapie inwestycji powstały mieszkania o powierzchni od 34 do 58 mkw. oraz  207 miejsc postojowych w podziemnym garażu. Budynki dostosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych. Deweloper wykonał elementy małej architektury oraz plac zabaw, chodniki, oświetlenie, a także zagospodarował tereny zieleni.
W ramach Osiedla Mieszczańskiego ATAL realizuje także drugi obiekt, którego zakończenie zostało zaplanowane na IV kwartał 2012 r. Na powierzchni blisko 6 tys. mkw. powstanie kolejne 126 mieszkań.

Mieszkania we Wrocławiu. Ogłoszenia

Deweloper zachęca kupujących licznymi promocjami, do których należy m.in. opcja wykończenia pod klucz, w ramach której za pomocą internetowego panelu wykończeń można wybrać materiały, a następnie wprowadzić się do gotowego mieszkania.

Apartamenty Agrestowa Aleja we Wrocławiu
Apartamenty Agrestowa Aleja we Wrocławiu
fot.: ATAL
Wrocław, Osiedle Mieszczańskie II
Wrocław, Osiedle Mieszczańskie II
fot.: ATAL

We Wrocławiu ATAL realizuje również inwestycję Apartamenty Agrestowa Aleja, w której ceny mieszkań zaczynają się od 5800 zł za mkw. Zakończenie realizacji projektu zaplanowano na IV kwartał 2012 r.

autor: Źródło: On Board PR

aktualizacja: 29.05.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.